بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

شانس های اسکار امسال را بشناسید

شانس های اسکار امسال را بشناسید

%d8%b4%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%af

نامزدهای اسکار امسال اعلام شدند. لیستی از افرادی که شانس بیشتری برای دریافت جایزه دارند را میتوانید مشاهده بفرمائید.

“ولری برونی تدسکی” به خاطر نقش آفرینی در فیلم “دیوانگان سرخوشی” نامزد بهترین بازیگر زن شده است. همچنین “ترینه دورهلم” و “ایزابل هوپر” نیز هر یک به خاطر بازی در فیلمهای “کمون” و “او” از دیگر نامزدهای بهترین بازیگر زن هستند.

نقش آفرینی ولری برونی تدسکی در فیلم دیوانگان سرخوشی
“کمون” به داستان زندگی زن و شوهری می پردازد که تصمیم می گیرند مالکیت اشتراکی را در کانون خانه خود برقرار کنند. فیلم “او” نیز به ماجرای زندگی زنی می پردازد که قربانی خشونت شده است.

“اما سوآرث” نیز که در فیلم “جولیتا” آخرین ساخته “پدرو آلمودوار” هنرنمایی کرده از دیگر گزینه های این بخش از جوایز است. این فیلم به روابط پیچیده یک مادر و دختر می پردازد.

“زاندرا هولر” نیز که در فیلم “تونی اردمان” به کارگردانی “مارن آده” بازی کرده از دیگر بختهای جوایز است.

در بخش بهترین بازیگر مرد نیز “بورگهارت کلاوسنر” به خاطر ایفای نقش در فیلم “فریتز بائور، یک قهرمان” انتخاب شده است. وی در این فیلم نقش یک قاضی آلمانی را بازی می کند که پس از جنگ جهانی دوم در جستجوی آدولف ایشمن، افسر عالی رتبه نازی است.

“رولف لاسگارد” در فیلم “مردی با نام اُوه” نقش پیرمردی را بازی می کند که قصد خودکشی کردن دارد. ولی با آمدن همسایه های تازه نگاه وی به زندگی تغییر می کند.

هیو گرانت در فیلم “فلورانس فاستر جنکینس” نقش پولداری را بازی می کند که از همسر آواز خوانش با بازی مریل استریپ پشتیبانی می کند. او از دیگر بختهای بهترین بازیگر مرد است.

“خاویر کامارا”، بازیگر اسپانیایی نیز برای بازی در فیلم “ترومن” نامزد بهترین بازیگر مرد است. این فیلم داستان یک رفاقت قدمی را به تصویر می کشد.

 
نامزدهای اسکار

“دیو جانز” نیز با بازی در آخرین فیلم کن لوچ با نام “من، دانیل بلیک” نامزد دیگر بهترین بازیگر مرد است. کن لوچ نیز یکی از نامزدهای دریافت جایزه بهترین کارگردان فیلمهای اروپایی است.

در بخش انیمیشن نیز سه فیلم “زندگی من به عنوان یک کدو” ساخت مشترک کشورهای سوییس و فرانسه، “پسیکونوتاس، فرزندان فراموش شده” ساخت کشور اسپانیا و “لاک پشت قرمز” ساخت مشترک کشورهای فرانسه و ژاپن با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

شانس های اسکار امسال را بشناسید

همچنین ببینید:لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن