منوی سایت
مروری بر گذشته

سرمربی جدید رئال مادرید در سال 2015

سرمربی جدید رئال مادرید در سال 2015

سرمربی جدید رئال مادرید در سال 2015,سرمربی جدید تیم رئال مادرید

سرمربی جدید رئال مادرید در سال 2015

مدیران باشگاه رئال مادرید انتخاب سرمربی جدید این تیم را انجام داده و هدایت این تیم پرافتخار را پس از اخراج کارلو آنجلوتی بر عهده رافائل بنیتس اسپانیایی قرار دادند.


باشگاه رئال مادرید با پرداخت غرامت 4 میلیون یورویی به آنچلوتی بابت اخراجش سرمربی جدید خود را معرفی کرد.از این پس رافائل بنیتس مربی رئال مادرید به مدت دو سال خواهد بود و هدایت پرافتخارترین تیم فوتبال جهان را بر عهده خواهد گرفت.

پس از برکناری کارلو آنچلوتی از مربیگری در رئال مادرید و در حالی که از یورگن کلوپ و رافائل بنیتس به عنوان گزینه های مربیگری در رئال مادرید صحبت به میان آمده بود، پایگاه اینترنتی فوتبال اسپانیا و کالچیو از نهایی شدن قرارداد دو ساله بنیتس با رئال خبر دادند.

سرمربی جدید رئال مادرید در سال 2015,سرمربی جدید تیم رئال مادرید

 قرار است ظرف کمتر از ۴۸ ساعت آینده باشگاه رئال مادرید توافق با این مربی اسپانیایی را مطرح کند.

توافق اولیه بین بنیتس و رئال مادرید روز گذشته صورت گرفت و طی مذاکرات امروز نیز دو طرف به توافق نهایی رسیدند. به گزارش کالچیونیوز ۲۴، قراردادی ۲ ساله به این مربی اسپانیایی پیشنهاد شده است.

فلورنتینو پرس، در جریان کنفرانس خبری پس از اخراج آنچلوتی گفت که دوست دارد سرمربی آینده تیم، اسپانیایی صحبت کند.

برونزتی وکیل اول باشگاه رئال مادرید و دلال معروف فوتبال اروپا درباره مربیگری رئال گفت: متاسفانه عده ای بر این باورند که آنچلوتی یگانه نجات دهنده باشگاه رئال مادرید بوده و هست اما نباید فراموش کنیم که هیچ مربی بزرگتر از تیمش نیست، آنچلوتی مربی بسیار بزرگی است و دوست خوب من خواهد بود اما در رئال مادرید با کسی شوخی نداریم و قرار نیست اگر در فصل گذشته افتخاری کسب شده تمام ناکامی های کنونی مورد بخشش قرار بگیرد. ما از عملکرد امسال او راضی نبودیم این را خود آنچلوتی هم به خوبی درک می کند.

همچنین ببینید

منبع :

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network