بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

سرمربی والیبال صربستان از ست سوم فراموشی گرفتیم

سرمربی والیبال صربستان از ست سوم فراموشی گرفتیم

سرمربی والیبال صربستان از ست سوم فراموشی گرفتیم,اخبار والیبال

جهانی‌ها -> اخبار

سرمربی تیم والیبال صربستان گفت: از ست سوم به بعد فراموشی گرفتیم. نمی توانستیم خوب دفاع و حمله کنیم.


نیکولا گربیچ(Nikola Grbić) سرمربی تیم والیبال صربستان اظهار کرد: اول از همه به تیم ایران بابت بازی خوبی که انجام دادند تبریک می گویم. تغییراتی که در تیم ایران ایجاد شد باعث به خودباوری رسیدن بازیکنان ایران شد و به نظر من بازی را باید به دو قسمت تقسیم کنیم، بخش اول دو ست اول و دوم بازی بود که تیم ما از هر جهت خوب بود هم از لحاظ دفاع، هم از لحاظ سرویس و هم از لحاظ حملات.

اما از ست سوم به بعد فراموشی گرفتیم. نمی توانستیم خوب دفاع و حمله کنیم. این موضوع باعث شد با اینکه می توانستیم ایران را ببریم خیلی آسان با اشتباهات فردی بازی را واگذار کردیم. از این بازی رضایت ندارم اما تلاش می کنیم به شکل قبلی تیمی خودمان برسیم و بازی با آرژانتین را خوب شروع کنیم.

دراگان استانکوویچ(dragan stankovic) کاپیتان تیم والیبال صربستان پس از شکست برابر ایران گفت: به نظرم دو ست اول را خیلی خوب آغاز کردیم و امتیازات خوبی در دفاع و سرویس داشتیم و این دو ست برای تیم ما خیلی آسان بود. ست سوم به بعد تیم ایران بر ما غلبه کرد و جمعیت حاضر در سالن به ایران کمک کرد. ما می توانستیم برنده زمین و بازی باشیم اما تمرکز خودمان را از دست دادیم و نتیجه اش واگذاری بازی بود.

سرمربی والیبال صربستان از ست سوم فراموشی گرفتیم

همچنین ببینید

منبع : سیمرغ / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن