بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

سرانجام بیماری بازیگر مشهور ( حسین محب اهری ) چه شد؟

سرانجام بیماری بازیگر مشهور ( حسین محب اهری ) چه شد؟

سرانجام بیماری بازیگر مشهور ( حسین محب اهری ) چه شد؟

 

حسین محب‌اهری (زادهٔ ۱۳۳۰ در تهران) بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما و اهل ایران است. فرحناز منافی ظاهر، بازیگر تلویزیون و سینما، قبلاً همسر او بود.او لیسانس ادبیات فارسی را از مدرسهٔ عالی ادبیات و زبان‌های خارجی در سال ۱۳۵۸ دریافت کرده است.

یک دوره آموزش بازیگری در کارگاه نمایش، زیر نظر آربی اوانسیان در سال ۱۳۵۴ دید. بازی در سینما را از سال ۱۳۶۵ با ایفای نقش کوچکی در فیلم رابطه به کارگردانی پوران درخشنده آغاز کرد. او همچنین از سال ۱۳۵۰ به عکاسی تجربی و تئاتر اشتغال داشته است. با سرطان غدد لنفاوی دست و پنجه نرم می‌کند و بیماری‌اش که بهبودیافته به نظر می‌رسید، مجدداً عود کرد در هفته‌های پیشین در بیمارستان بستری شد و هم اکنون نیز در حال مبارزه با بیماری اش است.

او یکبار با سرطان غدد لنفاوی دست و پنجه نرم کرد و بیماری‌اش که بهبودیافته به نظر می‌رسید، مجدداً عود کرد اما با مبارزه با بیماری اش، مجددا سرطان را شکست داد.[۳][۴]همچنان آقای اهری مبتلا به سرطان شده است. حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفته است: متاسفانه دراین دوره شیمی درمانی که داشتم به دلیل عفونتی که در بدنم ایجاد شده بود لحظات سختی را پشت سر گذاشتم چرا که عفونت باعث شد 6 روز بیشتر در بیمارستان بمانم.وی در این خصوصو ادامه داده است:

بعد از تحمل این دوره سخت که البته نتیجه آن موفقیت آمیز بوده است سر انجام فردا بعد از ظهر از بیمارستان مرخص می شوم و به منزل می روم.محب اهری در خصوص ادامه فعالیت های خود در حوزه بازیگری خاطرنشان کرده است: بعد از اینکه به منزل بروم تا چند روز آمپول هایی دارم که باید در طی تزریق آنها در منزل باشم و 10 روز بعد هم باید دوباره برای شیمی درمانی به بیمارستان بروم اما بعد از این دوره درمانی به بازی ام در سریال “علی البدل” ادامه خواهم داد.

فیلم سینمایی

 1. ۱۳۹۰ – خوابم می‌آد
 2. ۱۳۸۹ – گل‌چهره
 3. ۱۳۸۷ – بیداری
 4. ۱۳۸۷ – پسر آدم، دختر حوا
 5. ۱۳۸۷ – وقتی همه خوابیم
 6. ۱۳۸۳ – اسپاگتی در هشت دقیقه
 7. ۱۳۷۴ – عروس کاغذی
 8. ۱۳۷۳ – آقای شانس
 1. ۱۳۷۳ – راه افتخار
 2. ۱۳۷۳ – کاکادو
 3. ۱۳۷۳ – روز واقعه
 4. ۱۳۷۲ – روز فرشته
 5. ۱۳۷۲ – من زمین را دوست دارم
 6. ۱۳۷۲ – همسر
 7. ۱۳۷۱ – خوش خیال
 8. ۱۳۷۰ – اتل متل توتوله
 1. ۱۳۷۰ – جیب‌برها به بهشت نمی‌روند
 2. ۱۳۷۰ – سیرک بزرگ
 3. ۱۳۶۹ – دو فیلم با یک بلیت
 4. ۱۳۶۹ – سفر جادویی
 5. ۱۳۶۶ – خارج از محدوده
 6. ۱۳۶۶ – محموله
 7. ۱۳۶۵ – رابطه

 

همچنین ببینید:

 لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن