منوی سایت
مروری بر گذشته

سانحه تصادف اتوبان امام علی

سانحه تصادف اتوبان امام علی

سانحه تصادف اتوبان امام علی,اخبار حوادث

سانحه تصادف اتوبان امام علی

یک دستگاه تریلر به دلیل نامشخصی با هشت دستگاه خودرو (3 سمند، 1 پژو، 2 وانت، 1 پراید و 1 دستگاه سانتافه) در اتوبان امام علی(ع) برخورد کرد.


جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در خصوص جزئیات این تصادف اظهار کرد: در ساعت 18:26 دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از برخورد یک دستگاه تریلر با چند دستگاه خودرو در شمال به جنوب اتوبان امام علی بعد از پل همت مطلع شدند و بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی عازم محل حادثه شد.

ملکی افزود: در این حادثه یک دستگاه تریلر به دلیل نامشخصی با 8 دستگاه خودرو (3 سمند، 1 پژو، 2 وانت، 1 پراید و 1 دستگاه سانتافه) برخورد کرد که در پی این تصادف 8 تن (دو زن و شش مرد) مصدوم شدند.

وی ادامه داد: در پی این حادثه ترافیک سنگینی در اتوبان امام علی (ع) ایجاد شد که آتش نشانان بلافاصله خودروها را به حاشیه اتوبان منتقل کردند و مصدومان را تحویل عوامل اورژانس دادند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

به گفته مقام مسئول آتش نشانی، آتش نشان پس از ایمن سازی، محل را برای شناسایی علت این حادثه تحویل عوامل راهور دادند.

*مصدومان به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند

حسن عباسی سخنگوی اورژانس تهران در خصوص مصدومان این حادثه گفت: مرکز اورژانس 115 تهران پس از اطلاع از این تصادف، بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس عازم محل حادثه کردند.

عباسی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه تریلر با 11 دستگاه خودروی سواری برخورد می کند و 10 تن از سرنشینان خودروها دچار مصدومیت می شوند که تکنسین های اورژانس بلافاصله 5 تن از مصدومان را در محل درمان و 5 تن دیگر را بیمارستان امام حسین (ع) منتقل می کنند.

گفتنی است؛ حال مصدومان رضایت بخش اعلام شده است.

همچنین ببینید

منبع : باشگاه خبرنگاران

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network