بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

ساخت فروشگاه 34 طبقه در تهران توسط دختر ریس جمهور اسبق ترکیه

ساخت فروشگاه 34 طبقه در تهران توسط دختر ریس جمهور اسبق ترکیه

ساخت فروشگاه 34 طبقه در تهران توسط دختر ریس جمهور اسبق ترکیه

 به نقل از مجله کلیک و روزنامه حریت ترکیه ، زینب اوزال رییس ” گروه سرمایه گذاری اوزال ” قرار است با شراکت یک شرکت دیگر ترکیه ای به نام ” ساختمان سازی سلجوق ” ، مرکز خرید بزرگ 32 طبقه ای در شهر تهران احداث کند.

زینب اوزال رییس ” گروه سرمایه گذاری اوزال ” به روزنامه حریت ترکیه گفت :‌” ما تا به حال 56 میلیون دلار روی این پروژه سرمایه گذاری کرده ایم . در ایران تنها یک مجموعه بزرگ فروشگاهی وجود دارد از فروشگاه ها و مراکز بزرگ خرید در آنجا خبری نیست و ما می خواهیم این فروشگاه ها را گسترش دهیم ، ایران همچنین نیاز به ساخت رستوران هم دارد. وی افزود :‌ ” شریکم ” بشیر یایلا ” ( رییس کمپانی ساختمان سازی سلجوق) به خوبی از ساختمان سازی سر در می آورد و من هم از سرمایه گذاری خارجی . فکر می کنم این پروژه با همکاری دو شرکت پروژه موفقی باشد.

 زینب اوزال در پاسخ به سوالی درباره رقابت با برادرش ” احمد اوزال ” که وی نیز صاحب یک شرکت تجاری سرمایه گذاری خارجی است گفت :‌ ” رقابتی بین ما نیست .

احمد در عراق سرمایه گذاری کرده و من هم ایران را انتخاب کرده ام . اتفاقا پس از اینکه احمد متوجه قصد من برای سرمایه گذاری در ایران شد به من گفت که چرا این کشور را انتخاب کرده ام ؟ وی به من توصیه کرد ، در عراق سرمایه گذاری کنم که از نظر او از همه جهت برای سرمایه گذاری خارجی آماده است. دختر رییس جمهوری اسبق ترکیه با اشاره به گرمی روابط ایران و ترکیه در سال های اخیر گفت : در واقع این رجب طیب اردوغان بود که پلی زد و من را به سرمایه گذاری در ایران کشاند.

هم اکنون ساختمان سازان ترکیه ای در ایران مشغول انجام پروژه های مختلفی هستند . قبلا ما در هفته تنها دو پرواز به ایران داشتیم اما الان پروازها بیشتر شده و هواپیماهای بزرگ تری برای این کار اختصاص پیدا کرده است. وی در باره زندگی اش در ایران نیز می گوید: خانه من در تهران است. هر 2، 3 ماهی یکبار به ترکیه می آیم. بقیه زمانم را در تهران سپری می کنم. در تهران احساس غریبی نمی‌کنم. در آنجا همه کانال های تلویزیونی ترک را تماشا می کنند. تمامی سریال های ما از جمله:« زمان به سرعت می گذرد، گناه فاطمه گل چیست و مزرعه خانم» را دنبال کرده و به زبان ترکی مسلط هستند.

دختر رئیس جمهور اسبق ترکیه می افزاید: برخلاف تصور تعداد خانم های چادری بسیار کم است. ضمناً خانم های ایرانی خیلی زیبا و شیک پوش اند. زن های ایرانی در هر زمینه کاری از جمله در بخش دولتی حضور داشته و بسیار فعال هستند. زن های ایرانی رانندگی نیز می کنند و حتی می‌توانم بگویم که از ما مدرن تر زندگی می کنند.

بسیاری از زن های ایرانی زیبا و با آرایش هستند. تا آنجایی که من اطلاع دارم بیشترین عملیات زیبایی نیز در ایران صورت می گیرد. بویژه عمل زیبایی بینی خیلی رایج است. زینب اوزال درباره مشکلات کار در ایران نیز تنها به این نکته بسنده می کند: تنها مشکل کاری ما درایران این است که هنگام انجام کار برای دولت ، ضمانت نامه بانکی درخواست می شود. این را نیز بانک ها بدلیل اعمال تحریم از سوی آمریکا به ایران نمی‌دهند. این مسئله باید حل شود.

همچنین ببینید:لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن