بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

زمان پخش فصل چهارم خندوانه از شب یلدا

زمان پخش فصل چهارم خندوانه از شب یلدا

%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%ae%d8%b4-%d9%81%d8%b5%d9%84-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%d9%85-%d8%ae%d9%86%d8%af%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%d8%a8-%db%8c%d9%84%d8%af%d8%a7

رامبد جوان که قبل از اتمام فصل سوم خندوانه به دنبال تهیه و تدارک فصل بعدی این برنامه بود شب یلدا مهمان خانه های مردم است.

رامبد جوان به همراه دیگر اعضای سازنده برنامه خندوانه تیزرهای جدید فصل چهارم این برنامه را ساخته اند که نیما شعبان نژاد ، شخصیت محبوب این برنامه نیز، در آن حضور دارد.

سید علی احمدی تهیه کننده برنامه تلویزیونی «خندوانه» پیرامون پخش سری چهارم خندوانه گفت:رامبد جوان از شب یلدا با برنامه «خندوانه» مهمان خانه ها می شود.

 

رامبد جوان با سری جدید برنامه خندوانه

وی در ادامه در خصوص تغییرات و اضافه شدن بخش های مختلف به این برنامه بیان کرد:در فصل جدید خندوانه تغییرات چندانی ایجاد نکرده ایم و مخاطبان از اول دی ماه با همان شکل و شمایل همیشگی این برنامه را خواهند دید.

احمدی با بیان اینکه همچنان حضور « جناب خان » در سری چهارم «خندوانه» مشخص نشده است، درباره نقل مکان استودیوی ضبط برنامه اظهار داشت:سری چهارم «خندوانه» به شمال غرب کشور و محله ای در فرحزاد منتقل شده است و مخاطبان تغییرات «خندوانه» را در طراحی دکور و فضای اجرا می بینند.

 

شب یلدا همراه با خندوانه

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «آیینه خانه» در خصوص شروع ضبط قسمت های جدید عنوان کرد:با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، ضبط سری جدید «خندوانه» از شنبه با همان فضا و بخش های گذشته آغاز می شود.

احمدی در پایان با اشاره به ساعت پخش و حضور مهمانان در شب یلدا خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه ضبط برنامه کلید نخورده است، مهمانان شب یلدا مشخص نشده و طبق برنامه های گذشته و تصمیم مدیران شبکه نسیم، برنامه باید از ساعت 22 به روی آنتن برود.

زمان پخش فصل چهارم خندوانه از شب یلدا

همچنین ببینید:لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن