بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

زمان پخش سریال همسایه ها

زمان پخش سریال همسایه ها

%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%ae%d8%b4-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%87-%d9%87%d8%a7

سریال همسایه ها که قرار بود امروز یعنی 13 آذرماه پخش شود با تاخیر یه هفته ای پخش خواهد شد.

سریال همسایه ها که قرار بود به کارگردانی آرش معیریان تولید شود، به دلیل شکستگی پای این کارگردان ، این سریال توسط مهران غفوریان که پیش تر بازیگر سریال بود، سپرده شد.

سید علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال همسایه ها درباره زمان دقیق پخش این سریال گفت:ما فیلمبرداری سریال را در 28 صفر تعطیل کردیم و از آنجایی که سریال یک ماه از زمان برنامه ریزی تولید عقب ماند، درخواست تعویق در زمان پخش را داشتیم.

به عبارت دیگر به خاطر تغییر کارگردان و مختصات فیلمنامه یک ماه از تولید عقب افتادیم و همچنین تغییراتی که در فیلمنامه و شخصیت های سریال رخ داد، باعث شد تا عملا 5 قسمت اولیه سریال که توسط آرش معیریان کارگردانی شده بود، قابلیت استفاده در کلیت سریال را نداشته باشد و مجبور شدیم که تمام سریال را از ابتدا تولید کنیم و همین باعث شد که یک ماه در روند تولید عقب بیفتیم.

از آقای صباح مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو درخواست کردیم تا زمان پخش این سریال را یک هفته به تعویق بیندازند تا در این مدت بتوانیم با نگرانی کمتر، تولید بیشتری داشته باشیم.

وی ادامه داد:بر همین اساس سریال همسایه ها هفته آینده از شبکه دو پخش خواهد شد و طبق برنامه ریزی هایمان در این یک هفته حدود 4 قسمت ضبط خواهیم کرد.

زمان پخش سریال همسایه هالینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن