بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

رونالدو با مدارک فرار مالیاتی را رد کرد

رونالدو با مدارک فرار مالیاتی را رد کرد

01162208

رونالدو که پیش از این به فرار مالیاتی متهم شده بود با انتشار مدارکی نشان داد که بیش از 203 میلیون یورو مالیات پرداخت کرده است.

پیش از ال‌کلاسیکو علیه رونالدو و عدم پرداخت مالیات‌هایش جنجال رسانه‌های به راه افتاد و بسیاری معتقد بودند او نیز مثل مسی مشکل پرداخت مالیاتی دارد. با این حال، این شرکت با کمک سایت Football Leaks که آن نیز توسط مندس ارائه می‌شود، مدارکی منتشر کرده که نشان می‌دهد رونالدو تمامی مالیات‌هایش را پرداخت کرده است. مدارکی که منتشر شده تا پرداخت‌های مارس 2016 است و گفته می‌شود تا این مدت رونالدو بیش از 203 میلیون یورو مالیات پرداخت کرده است.

در طی چند هفته اخیر، سایت Football Leaks شروع به انتشار مدارک محرمانه فوتبال کرده و گفته می‌شود در سه هفته آینده، بزرگترین “فاش سازی مدارک ورزشی تاریخ” توسط این وبسایت انجام خواهد شد.

 

فوق ستاره پرتغالی رئال که چهارشنبه شب در بازی با دورتموند، با وجود ارائه نمایشی خوب موفق به گلزنی نشد، در پایان بازی وقتی راهی رختکن بود، با سوال یک خبرنگار پرتغالی در مورد این اتهامات روبرو شد و پاسخ داد: «فکر می کنی من نگران این قضیه هستم؟  وقتی کاری انجام نداده ام، ترسی هم ندارم.»

رونالدو با مدارک فرار مالیاتی را رد کرد

همچنین ببینید:لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن