منوی سایت
مروری بر گذشته

روش های طبیعی برای برجسته کردن لب ها

لب های برجسته می توانند باعث جذابیت ظاهری شما شوند، از این این رو اغلب خانم ها برای برجسته کردن لب هایشان از عمل های زیبایی و پروتز استفاده می کنند که این روش ها ممکن است عوارض جانبی زیادی را به همراه داشته باشد، البته برجسته سازی لب ها با روش های طبیعی نیز امکان پذیر است و شما می توانید به راحتی و با خیال راحت و هزینه کم به لب هایتان فرم و حالت زیبایی بدهید.

برجسته کردن لب ها با یخ

یک روش فوق العاده و طبیعی برای بزرگ کردن لب استفاده از یخ است، یخ سلول های مرده را از بین می برد، ماساژ لب با یخ جریان خون را در پوست لب افزایش می دهد، و همچنین لب ها قرمز رنگ به نظر می رسند. علاوه بر این برای لب های خشک، بسیار مفید است و لبها را روشن می کند،برای این کار لب ها را روزی یک بار با یک قالب یخ2 دقیقه ماساژ دهید،  کم کم لب های شما بزرگتر و جذاب تر می شوند.

برجسته کردن لب ها با اسانس دارچین

دارچین مویرگ های لب را تحریک می کند و سبب افزایش جریان خون در لب ها می شود. برای برجسته کردن لب ها با اسانس دارچین یک قطره از آن را به رژلب یا برق لب خود اضافه کنید و هر موقعی که دوست داشتید لب هایتان زیبا و برجسته به نظر برسد از آن استفاده کنید.

برجسته کردن لب ها با اسانس نعناع

اسانس نعناع سبب گردش خود در لب ها می شود، برای برجسته کردن لب هایتان می توانید مقداری اسانس نعناع را با وازلین مخلوط کنید، سپس از مخلوط وازلین برای نرم کردن و برجسته کردن لب هایتان به صورت مرتب استفاده کنید.

برجسته کردن لب ها با مسواک

همیشه بعد از مسواک زدن دندان هایتان، لب هایتان را هم به صورت کامل مسواک بزنید، با مالیدن مسواک خشک روی لب ها می توانید ظاهر و فرم لب هایتان را بهبود دهید،  مسواک زدن روی لب ها علاوه بر اینکه سبب برجسته شدن لب ها می شود بلکه باعث می شود تا شما لب های نرم و صافی داشته باشد.

برجسته کردن لب ها با ماساژ

ماساژ روش خوبی برای بزرگ کردن لب می باشد، شما می توانید از روغن زیتون برای  ماساژ لب استفاده کنید. روغن زیتون را بر روی لب خود قرار داده و آن را به آرامی به مدت  5 الی 6  دقیقه ماساژ دهید . سپس لب هایتان که روغن را به خود جذب کرده را با آب گرم بشویید، اگراین کار را روزی دوباربه صورت مرتب انجام دهید به شما کمک می کند به طور طبیعی لب هایتان را حجیم کنید.البته بعد از شستن لب هایتان را با حجیم کننده طبیعی لب بپوشانید، بهتر است از حجیم کننده های طبیعی مانندروغن نارگیل یا موم زنبور عسل استفاده کنید.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network