منوی سایت
مروری بر گذشته

رفتارهایی که نشان می دهد همسرتان عاشق شماست

چگونه بفهمیم همسرمان ما را دوست دارد و عاشق ماست؟عشق واقعاً احساس عجیبی است و شاید هیچ وقت نتوان به راحتی ابراز احساسات و علاقه مرد به همسرش را تشخیص داد اما در این میان نشانه هایی وجود دارد که علاقه مرد به همسر را مشخص می کند، علائمی از عشق مرد به زن که باید در رفتار و تصمیماتش تشخیص داد.

نحوه صحبت کردن

وقتی همسرتان با شما صحبت می کند حتما متوجه می شوید که به چه چیزهایی اشاره می کند. خیلی راحت می توانید بین صحبت های غیر مهم و صحبت های مهم تفاوت بگذارید. بنابراین اگر فهمیدید که همسرتان نسبت به دیگران با شما به صورت متفاوت تری صحبت می کند، مطمئن باشید که به شما خیلی اهمیت داده و دوستتان دارد.

 

تعریف و تمجید
اگر همسرتان شما را دوست داشته باشد از شما تعریف می کند او با تعریف و تمجید از شما میخواهد قلب شما را به دست بیاورد مردها کم پیش می آید از کسی تعریف کنند مگر آن که فرد خیلی برایشان مهم باشد.
 
شوخی کردن
 مردها از طریق شوخی کردن دوست دارند سر به سرتان بگذارند و از این طریق به صورت غیر مستقیم علاقه شان را به شما ابراز می کنند.
 
اهمیت دادن به علایق شما
وقتی کسی را  دوست دارید  بهترین کارها را برای او انجام می دهید.اگر همسرتان شما را دوست داشته باشد تلاش می کند تا به هر نحوی که شده توجه شما را به خودش جلب کند به عناوین مختلف مثل صحبت کردن ،گذاشتن آهنگ مورد علاقه شما ،هدیه خریدن ،رفتن به جایی که شما دوست دارید و …..بنابراین اگر همسرتان تلاش می کند که شما را خوشحال کند عاشق شماست.
 

وقتی بیش از حد مراقبتان است

اگر همسرتان که در کنارتان است و بیش از اندازه مراقبتان است و نگرانتان می‌شود، فقط می‌تواند یک معنی داشته باشد واقعاً دوستتان دارد.دوست داشتن بعضی مردها را از رفتارهایشان میتوان تشخیص داد مثل وقت غذا خوردن دائم میگویند غذایت سرد نشود یا اینکه وقتی هوا سرد است می گوید مواظب خودت باش سرما نخوری یا لباسشان را روی دوش همسرشان می اندازند و خیلی موارد دیگر که از نشانه عشق و دوست داشتن است.

 

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network