منوی سایت
مروری بر گذشته

رستورانی که در آن به جای پول دادن باید کار کنید!!!!!!!

رستوران رفتن یکی از تفریحاتی است که برای همه لذت بخش است اکثر اوقات وقتی که  به رستوران می رویم این شوخی بین همه رایج است که پول نمیدیم و به جاش ظرفارو می شوریم اما در حقیقت واقعا حاضرید این کار را بکنید؟؟؟؟ اما یک رستوران ژاپنی در توکیو وجود دارد که این شوخی را به واقعیت تبدیل کرده است.

 این رستوران به نام میرای شکودو در خیابان Hitosubashi قرار گرفته است. در این رستوران تعجب انگیز می توانید به جای این که پول غذایی که خوردید را پرداخت کنید، 50 دقیقه در آن رستوران کار کنید.

صاحب این  رستوران که خانومی ژاپنی به نام  سکای کوبایاشی می باشد دوست داشته که جایی برای مردمی که گرسنه هستند و نمی توانند پولی برای  غذا بپردازند ، بسازد همچنین قصد داشته  که هر فردی  غذای مورد علاقه اش را بخورد بدون آن که نگرانی برای پرداخت هزینه اش را داشته باشد.

 جالب است بدانیددر این رستوران  هیچ فردی به طور ثابت کار نمی کند به جز خود کوبایاشی که در قسمت صندوق رستوران است.. اما در مورد سرآشپز رستوران چیزی گفته نشده که آیا  آشپزها هم از داوطلبان هستند یا نه شاید هم خانم کوبایاشی افردی را استخدام کرده است و آشپزی می کنند.

اگر به این رستوران بروید یا باید برای غذایی که می خورید، هزینه اش را بپردازید و یاهم در آنجا به جای پول غذایتان با شرایط آن رستوران که دو شیف است و در یک شیفت آن کار کنید اما  کارهایی که در شیفت ناهار هستند شامل خدمات گارسونی، تمیز کردن میز و صندلی ها و … می باشد، و در شیفت شب که بعد از بسته شدن رستوران کار شروع می شود، کارها بیشتر تمیز کردن و شست و شو هستند.

البته مورد جالب دیگری که این رستوران ژاپنی دارد، بخشی به نام  اهدا می باشد! اینطور که شما می توانید  اگر می خواهید فرد گرسنه ای را سیر کنید در یکی از شیفت ها کاری انجام دهید و به این صورت صاحب رستوران یک کوپن مجانی را ذخیره می کند.زمانی که  یک شخص نیازمند به رستوران می آیدو پولی برای غذا ندارد می تواند حتی بدون کار کردن، در این رستوران غذا بخورد.

کسی که برای اولین بار به این رستوران می آید نمیتواند کار کند و باید یک بار غذا بخورد به این علت که با محیط آنجا آشنا شود. تاکنون بیش از 500 نفر تصمیم گرفته اند که به جای پرداخت هزینه، کار کردن در رستوران را انتخاب کند و این افراد از همه نوع قشری هم بوده اند.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network