بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

دلیل خودکشی بازیگر معروف هالیوود مشخص شد

دلیل خودکشی بازیگر معروف هالیوود مشخص شد

دلیل خودکشی بازیگر معروف هالیوود مشخص شد,دلیل خودکشی رابین ویلیامز

جهانی‌ها -> اخبار

همسر رابین ویلیامز بازیگر معروف در گفتگویی پس از گذشت سالها از فوت این بازیگر از علت خودکشی همسرش پرده برداشت.

خودکشی رابین ویلیامز از زبان همسرش

رابین ویلیامز بازیگر مشهور و فقید در سال 2014 خودش را در خانه اش حلق آویز کرد و سوزان اشنایدر ویلیامز همسر این بازیگر مشهور در قالب یک مقاله به جزییات بیماری همسرش پرداخت و از علت خودکشی وی سخن گفت.

او یک هفته پیش از خودکشی همسرش را به عنوان یک دوره تراژیک و دلخراش توصیف می کند و تلاش دارد تا این تجربه را برای کمک به تشخیص مناسب بیماری در موارد دیگر، تعمیم دهد.

وی می نویسد:رابین داشت ذهنش را از دست می داد و از این مساله آگاه بود. آیا می توانید تصور کنید که او چه رنجی از این تجربه می برد که در حال از هم گسیختگی است؟ و این چیزی بود که او هرگز چیزی درباره اش نمی دانست و نامش را هم نشنیده بود. نه او ونه هیچ کس دیگری نمی توانست این روند را متوقف کند و هیچ مقدار از هوش یا عشق برای متوقف کردن این بیماری، کافی نبود.

 

دلیل خودکشی بازیگر معروف هالیوود مشخص شد,دلیل خودکشی رابین ویلیامز

خودکشی رابین ویلیامز

ویلیامز در این مقاله که در نشریه علمی آکادمی عصب شناسی آمریکا منتشر شده است، ادامه می دهد:رابین می گفت:فقط می خواهم مغزم مجددا راه بیفتد. ملاقات های مکرر با دکتر، آزمایش ها و روانپزشکی ما را در حرکت دایم قرار می داد. آزمایش های بی پایان خون، آزمایش های ادرار، همراه با بازکنترل های متعدد سطح کورتیزول و غدد لنفاوی بارها انجام شد. یک اسکن مغزی نیز انجام شد تا احتمال وجود تومور در غده هیپوفیز او بررسی شود و متخصص قلب و عروق، قلب او را بررسی می کرد. همه چیز منفی بود، به جز سطح بالای کورتیزول. ما می خواستیم از نتیجه منفی آزمایش ها خوشحال باشیم، اما رابین و من هر دو می دانستیم یک مشکل این وسط وجود دارد.

وی در ادامه این مقاله می نویسد:28 ماه می تشخیص داده شد که او به پارکینسون مبتلا شده و حالا ما یک پاسخ داشتیم. امید من افزایش یافت اما به نوعی می دانستم که رابین خریدار چنین چیزی نیست.

دلیل خودکشی بازیگر معروف هالیوود مشخص شد,دلیل خودکشی رابین ویلیامز

 علت خودکشی رابین ویلیامز

تا زمانی که نتیجه اتوپسی پس از کالبدشکافی بازیگر مطرح رسید، سوزان اشنایدر نمی توانست باور کند که یک بیماری مرگبار کمتر شناخته شده به نام بیماری «لوی» که نوعی بیماری مشابه با پارکینسون است، همسرش را آزار می دهد.

او نوشته است:این بیماری می توانست سبب پارانویایی شود که عوارض آن خارج از پاسخ های عاطفی شخصیت او بود. چقدر آرزو داشتم که می دانست دارد با چه چیزی مقابله می کند ، این که قلبش دچار ضعف نبود، یا روحش یا شخصیتش مشکلی نداشت…

ویلیامز خودش را 11 آگوست 2014 در خانه اش در کالیفرنیا به دار آویخت. او و همسر سومش سوزان سال 2011 ازدواج کرده بودند.

همسر ویلیامز مقاله اش را چنین به پایان می برد:امیدوارم سهیم شدن این تجربه بتواند به شما در تشخیص کارهایتان کمک کند. این باور من است که تجربه رابین اگر باور داشته باشیم تلاش و مرگ او بیهوده نبود، می تواند التیام بخش باشد.

دلیل خودکشی بازیگر معروف هالیوود مشخص شد

همچنین ببینید

منبع : جام جم – / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن