بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

دلیل استعفای کارلوس کی روش

دلیل استعفای کارلوس کی روش

%d8%af%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b9%d9%81%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%84%d9%88%d8%b3-%da%a9%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%b4

کارلوس کی روش با اینکه از امکانات و پتانسیل فوتبال ایران خبر دار بود اما هر روز ساز جدید کوک کرد و حتی پس از آخرین اردو تیم ملی به ایران برنگشت.

همانطور که در بیانیه شب گذشته کی روش آمده بود، این سرمربی عقیده دارد شرایط مدنظر برای کار با استانداردهای وی در تیم ملی وجود ندارد و بنابراین ترجیح او بر قطع همکاری فوری با شرایطی است که دو طرف از نظر مالی با هم به توافق برسند. جالب اینکه کی روش برای قطع همکاری غرامت خاصی را هم از فدراسیون فوتبال طلب نکرده اگرچه عقیده دارد وی مسئول این جدایی نیست.

نکته جالب اینکه موضوع درگیری اخیر کارلوس کی روش با برانکو هیچ ارتباطی با استعفای سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ندارد و اگرچه کی روش از اظهارات برانکو به شدت عصبانی است اما این مساله انگیزه استعفای کتبی و شفاهی او نشده است.

جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به موضوع استعفای کی روش ادامه دارد و مهدی تاج در نشست خبری جمع بندی جلسه هیات مدیره را به اطلاع خبرنگاران خواهد رساند. البته مشخص است که نظر هیات رئیسه ادامه همکاری با کی روش است اما او هم رسیدگی به درخواست هایش را شرط همکاری با تیم ملی قرار داده است.

دلیل استعفای کارلوس کی روشلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن