منوی سایت
مروری بر گذشته
همسریابی

کلیپ پشت صحنه دعوای سام درخشانی با نرگس محمدی

کلیپ پشت صحنه دعوای سام درخشانی با نرگس محمدی

لطفا تا لود شدن کلیپ شکیبا باشد.

هرکجا می‌رفتیم و هر صفحه‌ای را که در فضای مجازی باز می‌کردیم، ردپایی از این سفر جلوی چشممان می‌امد و هیچ جوره نمی‌شد نسبت به آن بی‌تفاوت بود. حالا بعد از انواع و اقسام حواشی و درحالیکه همه منتظر بودند ببیند نتیجه این همه حرف و حدیث چه می‌شود، اولین آنونس این مجموعه که البته حالا دیگر به جای «یار دوازدهم»، «برزیل» نام گرفته در ابتدای فیلم سینمایی «پنج ستاره» رونمایی شد؛ آنونسی با اسم «حاشیه مساوی شایعه». آنطور که به نظر می‌رسد جواد هاشمی بعد از تمام این حواشی، در قسمت اول این مجموعه قصد دارد نشان دهد آنطورها هم که شما خیال می‌کنید به این هنرمندها خوش نگذشته و علاوه بر این شایعات، سخت‌گیری‌های خود هاشمی و اختلاف نظرهای آنها باهم باعث شده تا درگیری‌های مختلفی بین گروه به وجود بیاید و در مجموع، آنطور که انتظار داشته‌اند بهشان خوش نگذرد. هفت صبح در این گزارش مروری دارد بر حواشی مطرح شده در اولین آنونس برنامه.
بازنمایی جنجال شلوارک در «برزیل»
یکی از مهمترین جنجال‌های سفر هنرمندان به برزیل، بحث «شلوارک» بود. بلافاصله بعد از انتشار عکسهای شلوارک پوش ستاره‌ها در اینستاگرام، موجی از اعتراض بلند شد. از فیس بوک و اینستاگرام گرفته تا سایتهای مختلف و اخبار تلویزیون، همه هرطور می‌توانستند به این امر واکنش نشان دادند. تا اینکه مهراب قاسم‌خانی، یادداشتی گلایه‌آمیز منتشر کرد و بحث را به سمت و سوی دیگری برد. بحث شلوارک و موج ایجاد شده توسط آن، یکی از موضوعات آنونس «برزیل» است. جواد هاشمی همین اول کار قصد دارد بگوید که این شایعات، حال تک تک آنها را در سفر گرفته. آنونس این مجموعه با خبر«صرفا جهت اطلاع» درباره تیم شلوارک پوش شروع میشود؛ گوینده خبر می‌گوید:«جواد هاشمی، کاپیتان شلوارک‌پوش‌های سفر کرده به برزیل است.» و بعد از آن محسن تنابنده اولین کسی است که نسبت به این مسئله معترض شده و میگوید که صحبت راجع به شلوارک، به او بر میخورد. آنهم در شرایطی که مصاحبه‌گر تاکید میکند که تنابنده روز گذشته برای حمایت از بچه‌ها، شلوارک پوشیده. بلافاصله بعد از آن، مهراب قاسم‌خانی راجع به اینکه مردم حتی در بدو بیراه‌هایشان به بچه‌هایش هم رحم نکرده‌اند حرف میزند و یک بار دیگر صحبت گوینده «صرفا جهت اطلاع» را می‌شنویم که میگوید:« قاسم‌خانی گفته که ما نماینده ملت نیستیم این حرف یعنی هرکاری دلمون بخواد میکنیم و به مردم هم مربوط نیست.»
خبر کذب و عصبانیت درخشانی
حاشیه دیگر این سفر، انتشار خبر کذب ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل بود. یکی از سایتها به نقل از صفحه اینستاگرام یکی از خبرنگاران حاضر در جام جهانی، عکسی از این دو بازیگر متشر کرد و توضیح داد که آنها در شرف ازدواج‌اند. این خبر مثل بمب صدا کرد و با واکنش شدید سام درخشانی مواجه شد و نهایتا باعث شد سایت خاطی، عذرخواهی کند. واکنش آنها بعد از شنیدن این شایعات هم در آنونس دیده می‌شود. درخشانی با عصبانیت خطاب به همه اعلام میکند که :« هیچ کس دیگه از این به بعد عکس از من توی اینستاگرام نذاره. اصلا هیچ جا نذارین. عکس میخواین بذارین منو ادیت کنین یا عکس نگیرین اصلا.» البته در جای دیگر هم با عصبانیت خطاب به نرگس محمدی میگوید:«اصلا برای چی اومدیم اینجا؟ قرار بود بیایم این همه چرت و پرت پشت سرمون بگن؟» و دست آخر هم بعد از دعوا با نرگس محمدی، ظرف بزرگی را از دستش می‌اندازد و می‌شکند.
سام درخشانی در جای دیگر هم با عصبانیت خطاب به نرگس محمدی میگوید:«اصلا برای چی اومدیم اینجا؟ قرار بود بیایم این همه چرت و پرت پشت سرمون بگن؟» و دست آخر هم بعد از دعوا با نرگس محمدی، ظرف بزرگی را از دستش می‌اندازد و می‌شکند.
مراقبت جواد هاشمی و دعوای بازیگران
بعد از بازگشت مسافران برزیل، خیلی‌ از رسانه‌ها به خاطر پوشش بازیگران و بودجه مشکوک سفر آنها به جواد هاشمی خرده گرفتند. او هم در مصاحبه‌های مختلف تاکید کرد که تمام تلاشش را انجام داده تا در طول سفر اتفاق بدی نیفتد. او حتی گفته بود:« به اندازه مسئولیت و توانی که داشتم خیلی مراقبت کردم که کسی کاری را که دور از شأن تیم اعزامی هنرمندان باشد انجام ندهد. حال اگر احیانا کسی در زمان‌های خاصی که بنده حضور مستمر و مستقیمی نداشتم کاری کرده، به خودش مربوط است و بازخواست من محلی از اعراب ندارد.»؛ اظهار نظری که تصویر بدی از بازیگران به نمایش میگذاشت و کاملا جای تعجب داشت. جالب اینجاست که در گوشه و کنار این آنونس، رفتار جواد هاشمی، سخت‌گیری‌ها و ناراحتی‌های بازیگران از او به وضوح دیده می‌شود. مثلا در جایی امیرحسین صدیق، درحالیکه مقابل هاشمی ایستاده با صدای بلند و عصبی می‌گوید:« من دیگه توهین مستقیم رو به شخص خودم اصلا تحمل نمی‌کنم. نه تنها شما بلکه بزرگتر از شما.» هرچقدر هم که دیگران هیس هیس میکردند تا آرامش کنند فایده‌ای ندارد:«نه هیس نداره؟ برای چی صبح باید انقدر زود پاشیم؟ باید حرفمو بزنم. همش گفتین زود بیدار شین، خرید نکنین، این کارو نکنین اون کارو بکنین.الان چرا صبح ساعت 8 باید اینجا باشیم؟ دو ساعته الان داریم همه سر هم داد می‌زنیم، توهین میکنیم اما حرف شما که میگی تو حرف نزن، تو حق نداری حرف بزنی، فقط بگو چشم، حرفی نیست که من زیر بارش برم.» البته این نارضایتی‌ها فقط از سوی صدیق نبود. چون در جاهای مختلف، فاطمه گودرزی، نرگس محمدی و پژمان جمشیدی هم به آن واکنش نشان دادند: گودرزی می گوید: « من که جا خوردم. اولین باره که یه لیدر اینطوری باهامون حرف میزنه!» نرگس محمدی هم واکنشش به این شکل است و می گوید: و در نهایت این هم از صحبت های پژمان جمشیدی : «هرکاری دلمون بخواد میکنیم به کسی ربطی نداره.»، «گفتم تو به من فرقتو با فلانی بگو»
عصبانیت محمدی از شایعه ازدواجش
بازتابهای حواشی مختلف سفر
بحث انتشار عکسها و اعتراض بازیگران به این حاشیه‌ها در جاهای دیگر این آنونس هم دیده می‌شود. مثلا یک جا محمدرضا شریفی نیا که در کل آنونس هیچ اظهار نظری ازش شنیده نمی شود، درحالی که سر میز غذاست و با دستمال کاغذی میخواهد دهانش را پاک کند میگوید:« صحبت اضافه می‌کنن.»؛ همین و بس! یا در جایی فاطمه گودرزی با فیلمبردار دعوا میکند که چرا دارد ازاو فیلم میگیرد و دستش را به نشانه مقاومت در برابر تصویر بردار، جلوی صورتش میگیرد. البته حسام نواب صفوی هم در جایی میگوید که خیلی جاها ناراحت شده اما آدم دعواهای خاله زنکی و … نیست.
اختلاف نظر بازیگران مسافر
یکی دیگر از بحثهایی که در آنونس مجموعه باب صحبت راجع آن باز میشود اختلاف نظر میان بازیگران است؛ اتفاقی که پیش از این راجع به آن چیزی نشنیده بودیم. جالب اینجاست که این حواشی، رضا یزدانی را هم به جمع معترضان کشانده. او هم در جایی خطاب به سایرین میگوید:«من اومدم تو این سفر کلیپمو ضبط کنم. تو هیچ کدوم از بازی‌های شمام دیگه نمیام.» و بعد از این گفته سام درخشانی به شوخی میگوید که مگه خواننده پاپ هم قهر میکنه؟ یا مثلا مهران غفوریان یک جا تعریف میکند که به او متلک انداختند و او هم داد و بیداد کرده. سیاوش خیرابی با گلایه میگوید که «متاسفانه هیچ کس پشت اون یکی نیست» محسن تنابنده هم تعریف میکند که هم اتاقی‌اش خیلی دیر می‌خوابد و خودش زود میخوابد. او به یک تفریحاتی علاقه دارد و …»
استفاده هاشمی از حس کنجکاوی و بحثهای خاله زنکی
خلاصه اینکه در آنونس کوتاهی که از این مجموعه و با برچسب «به زودی در شبکه نمایش خانگی» در ابتدای فیلم «پنج ستاره» قرار گرفته، در مجموع اتفاقاتی رقم خورده که جان میدهد برای ارضای حس کنجکاوی و به اصطلاح خاله زنکی تمام آنهایی که تمام این مدت، دنبال ماجراهای برزیل رفتن بازیگران بودند و بدجوری دلشان میخواست از حال و هوای آنجا سر در بیاورند. قطعا خود جواد هاشمی هم همین قصد را داشته؛ اینکه با دست گذاشتن روی حس کنجکاوی مردم، فروش خوبی برای خودش دست و پا کند.

 
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network