منوی سایت
مروری بر گذشته

دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس

دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس

دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس,اخبار تجاوز

دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس

دستگیری مرد 41 ساله ی متجاوز به قربانیان کم سن و سال و آدم ربای خطرناک توسط مقامات پلیس کالیفرنیا اعلام شد. همسر این مرد که سالها پیش توسط او ربوده شده بود نیز نجات یافت.

 دیلی میل خبر از دستگیری متجاوز به کودکان و نوجوانان و آدم ربای خطرناک “گارسیا” داد.”گارسیا” به جرم آدم ربایی، تجاوز و رابطه با افراد کم سن دستگیر و متهم شده است.
یک مرد 41 ساله اهل کالیفرنیا در آمریکا به اتهام ربایش، برده داری و آزار و اذیت یک زن 25 ساله به مدت 10سال بازداشت شده است.

دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس,اخبار تجاوز

مقامات پلیس کالفیرنیا اعلام کرده اند: “ایزیدرا گارسیا” 41 ساله متهم است به مدت ده سال این زن را که در زمان ربایش 15 سال داشته بارها مورد تجاوز قرارداده و درنهایت درسال 2007 ضمن اجبار او برای ازدواج، درسال 2012 از او صاحب فرزند نیز شده است.

گفتنی است که این مرد به دلیل نوعی جنون به افراد کم سن و سال تجاوز می گرده است.

مقامات پلیس سانتا آنادر کالیفرنیا اعلام کرده اند: این “گارسیا” با نشان دادن برگه های دروغین به این زن گفته بود که والدینش منتظر او هستند و بدین وسیله توانسته بود او را برباید. “گارسیا” در شب ربایش این زن، مادر او را نیز مضروب کرده بود.

بالاخره پس از 15 سال اسارت و شکنجه، این زن توانسته بود خواهر خود را در فیسبوک پیدا کند و در فرصتی فرار کند.

نکته تاسف آور در پرونده زن ربوده شده این بود که مادر او به پلیس گفته بود که دخترش چند هفته قبل از ربایش، توسط این مرد مورد آزار قرار گرفته بود اما پلیس به دلیل فقدان مدارک کافی از پیگیری آن طفره رفته بود.

همچنین ببینید

منبع : جام حوادث

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network