بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

دردسر پخش آگهی فیلم ها در شبکه جم

دردسر پخش آگهی فیلم ها در شبکه جم

دردسر پخش آگهی فیلم ها در شبکه جم,اخبار

گویا پخش تیزرهای تبلیغات فیلم های سینمایی از شبکه های ماهواره ای و شبکه جم باعث احضار تهیه کننده های این فیلم ها شده است.

واکنش به پخش آگهی فیلم ها در شبکه جم

در حالی که در روزهای گذشته خبری درباره احضار برخی تهیه کنندگان خاص به دلیل شکایت صداوسیما از آنها در رسانه ها شایعه شده است اما گویا ماجرا چیز دیگری است.
در یکی دو روز گذشته برخی رسانه ها از احضار تهیه کنندگان فیلمهای ‘ابد و یک روز’ و ‘…آلبالو’ به دادسرا خبر دادند.
دلیل این احضار شکایت صداوسیما از آنها گمانه زنی شده است و این طور طرح شده که چون این تهیه کنندگان برای پخش تیزرهایشان از رسانه ملی تعهدنامه عدم پخش تیزر از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان را امضاء نموده اند به همین دلیل طرف شکایت صداوسیما واقع شده اند.

احضار تمامی تهیه کنندگان به جز تهیه کنندگان ‘بادیگارد’ و ‘رسوایی۲’

اما این گمانه زنی درست نیست چراکه شنیده ها حکایت از آن دارد احضار تهیه کنندگان نه مختص تعدادی خاص از تهیه کنندگان که شامل تمامی تهیه کنندگانی است که تیزر آنها از شبکه های فارسی زبان و بخصوص جم پخش شده است.
در این بین فقط تهیه کنندگان “بادیگارد” و “رسوایی۲” هستند که به دادسرا احضار نشده اند و تهیه کنندگان بقیه فیلمهای روی پرده به دلیل پخش تیزرشان از جم به دادسرا احضار شده اند؛ جالب است که نام تهیه کنندگانی از گروه  ‘هنروتجربه’ هم در فهرست احضارشدگان دیده میشود.

به این تهیه کنندگان فرصت داده شده تا طی هفته جاری با حضور در دادسرا درباره پخش تیزرهای آثارشان از شبکه های ماهواره ای توزیع دهند.

پیش از این و در دی ماه سال قبل نیز تعدادی از تهیه کنندگانی که تیزر آثارشان از شبکه های ماهواره ای پخش شده بود به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بودند. با این حال نکته اینجا بود که بعد از برگزاری این جلسه هم ماجرای پخش تیزرها از ماهواره پایان نیافت و همچنان ادامه پیدا کرد.

سیدجمال ساداتیان یکی از تهیه کنندگانی که در جلسه دی ماه دادسرا حاضر بود از این گفته بود که در این جلسه مقرر شد از طریق تعامل بیشتر میان تلویزیون و شهرداری زمینه بیشتر و بهتری برای تبلیغات فیلم های سینمای ایران فراهم شود تا دیگر سینماگران ناچار نشوند برای تبلیغ و اطلاع رسانی فیلم‌هایشان از شبکه‌های بیگانه کمک بگیرند.

همچنین حبیب ایل بیگی رییس اداره نظارت هم درباره آن جلسه گفته بود: در واقع نیت دادسرای رسانه از برگزاری این جلسه، حمایت و صیانت از فرهنگ و هنر بود و دوستان سینماگر هم مشکلات و موانع خود را برای تبلیغ و معرفی فیلم‌هایشان در داخل کشور بیان کردند.

دردسر پخش آگهی فیلم ها در شبکه جم

همچنین ببینید

منبع : سینما ژورنال / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما