منوی سایت
مروری بر گذشته

خودرو فراری ارغوان رضایی + عکس

خودرو فراری ارغوان رضایی + عکس

خودرو فراری ارغوان رضایی + عکس,ارغوان رضایی

خودرو فراری ارغوان رضایی + عکس

ارغوان رضایی تنیسور معروف ایرانی الاصل فرانسه و شماره 15 سابق تنیس زنان، همچنان در حال تمرین است تا به میادین بازگردد. ارغوان رضایی عکسی از ماشین فراری خود در فضای مجازی منتشر کرده است.

ارغوان رضایی یکی از تنیسور هایی است که برای مدت های زیادی در بین چند بازیکن برتر قرار گرفته است، وی تنیس باز ایرانی الاصل در فرانسه است و به تازگی عکسی از خود در ماشین فراری منتشر کرده و توضیحی برای آن ننوشته است.

خودرو فراری ارغوان رضایی + عکس,ارغوان رضایی

ارغوان رضایی شماره 15 سابق تنیس زنان، همچنان در حال تمرین است تا به میادین بازگردد.وی بیشتر به عنوان یک تنیس باز فرانسوی بازی کرده است اما دو بار (در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۵) به عنوان بازیکن تیم تنیس زنان ایران، در مسابقات اسلامی زنان مدال طلا کسب کرده و خود را یک ایرانی می داند.

ارغوان رضایی، چندین بار به ایران سفر کرده است. او در مراسمی ویژه  که برای تقدیر از ایرانیان خارج از کشور برگزار شده بود، راکت های تنیس ارزشمند خود را به محمود احمدی نژاد، هدیه کرد.

ارغوان در 14 مارچ 1987 در شهر سنت اتین کشور فرانسه از پدر و مادری ایرانی به دنیا آمد و دارای یک خواهر کوچکتر و یک برادر بزرگتر است. ارغوان که علاقه خودش را به تنیس از همن دوران کودکی نشون داده بود ، از سن 8 سالگی این ورزش را نزد پدر و برادرش که تنیسور بودند،آموزش دید و بعد از شرکت در مسابقات و رقابت های مختلف جوایز و عنوان های بسیاری کسب کرد و تبدیل به یک تنیسور معروف شد.

خودرو فراری ارغوان رضایی + عکس,ارغوان رضایی

منبع : نمناک

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network