منوی سایت
مروری بر گذشته

خطبه عقد تیویتری در ترکیه خوانده شد + عکس

خطبه عقد تیویتری در ترکیه خوانده شد + عکس

شیعه آنلاین – روز گذشته «مصطفی کارا» شهردار شهر “اوسکودار” در حومه استانبول، خطبه عقد یک زوج جوان ترکیه ای را از طریق سایت اجتماعی تویتر خواند. شاید بتوان این نوع خطبه را جدید ترین نوع خطبه عقد در جهان دانست.

این مراسم در حضور ده ها تن از اقوام، نزدیکان، اطرافیان و دوستان این زوج جوان ترکیه ای که داماد «چنگیز هان چلیک» و عروس «جاندان جانیک» نام دارند، برگزار شد.

گفته می شود صفحه تویتری که خطبه عقد این زوج جوان در آن برگزار می شد نیز بر روی صفحه مانیتور بزرگی که در سالن قرار داشت، پخش می شد تا همه حاضرین این مراسم را با دقت دنبال کنند و نظاره گر این خطبه باشند.

این خطبه عقد این گونه برگزار شد که ابتدا «مصطفی کارا» دعا و جملاتی را که باید در ابتدا خطبه قرائت شود را بر روی این صفحه تویتر نوشت و سپس در مرحله بعد از عروس و داماد خواست تا در صورت موافقت، عبارت “آری” را به نشانه تأیید به صورت پاسخ در آن صفحه بنویسند. سپس وی از برخی حاضرین خواست که به عنوان شاهد، نام خود را بجای امضا در این صفحه تویتر بنویسند.

شهردار شهر “اوسکودار” پس از برگزاری این مراسم، در پایان از این زوج جوان خواست تا سفارش «رجب طیب اردوغان» نخست وزیر ترکیه که از زوج های جوان خواسته خانواده ای با حداقل سه فرزند تشکیل دهند، را فراموش نکنند.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network