منوی سایت
مروری بر گذشته

خصوصیات متولدین آذر ماه

متولدین آذر ماه افرادی خوش قلب، صادق و روراست،خوش شانس ،ولخرج ، خونگرم، ساده و بی آلایش ،  اهل سازش ، با هوش و با نشاط ، اهل دین و مذهب و معنویّات ، کنجکاو ،بی شیله پیله  ، دوست داشتنی ، عاشق تفریح و مسافرت و گردش ، اجتماعی و خوش مشرب ، اهل تجربه ، سخاوتمند ، با ذوق  ، انعطاف پذیر ، فراموشکار ، با عدالت ، مشتاق و پر انرژی ، علاقه مند به معاشرت و دوست یابی ، تنوع طلب در کا و شغل ، عاشق تنوع ، شاد و خندان ، با شهامت ، پاک و معصوم ، دعوائی و زودرنج ، خوش ذات ، کم دقّت ، خوش بین ، منطقی ، مهمان دوست ،، اهل سؤال و جواب ، دمدمی مزاج ، برای دوست با وفا ، عاشق شهرت و افتخار ، با معلومات ،باهوش و راستگو هستند.

زنان متولد آذرماه

زنان متولد این ماه بسیار مهمان دوست، بی ریا و ولخرج کن، بی نظم و انضباط، راستگو اما بد زبان و درشت گو، زبان متولدین آذر ماه نیشدار و پر کنایه است اما قلب پاک و صمیمی و بی ریا دارند.اهل منطق و واقعیت بیشتر اهل به دست آوردن افتخارات و شهرت هستند تا اهل شکار و پول و مادیات.خوشرو، باوقار، پاکدامن، صبور و بعضاً چالاک می‎باشندو اینان از گناه و خطا پرهیز می‎کنند و معمولا از گناه دیگران نیز چشم‎پوشی میکنند. این افراد از پدر و مادر محبت فراوان میکنند، اما از خویشان و اقوام شناس ندارند. ا از محبت همسران برخوردار می‎شوند و اغلب زندگی متعادلی را پیش رو دارند فقط باید از افراد حسود دوری کنند .

مردان متولد آذرماه

مردان متولد آذرماه راستگو، تنوع طلب،دمدمی مزاج،خطرناکترین شوهر دنیا است، در انتخاب دوست بیشتر به باطن او توجه میکند. آنها در عشق بی غل و غش،اصیل ،وفادار و پرشور هستند.متولدین این ماه عموماً طبعی گرم و خشک دارند. آنان رنگ پوستشان اغلب گندمی است و به رنگهای سفید و آبی روشن علاقه دارند. زود تصمیم میگیرند، زود خشم و زود هم خشمگین میشوند. اغلب در زندگی مادی  موفق هستند. کشاورزی را خیلی دوست دارند. عموماص دو زن در طالعه دارند که از یکی از آنها نفع می‎برند. به ترشیجات خیلی علاقه دارند. معمولا  در زندگی زناشویی نیز کم و بیش موفق هستند و اغلب آنها صاحب فرزند پسر می‎شوند. انگشتر فیروزه با این افراد سازگار است .

 

 

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network