منوی سایت
مروری بر گذشته

خصوصیات متولدین آذر ماه

متولدین آذر ماه افرادی خوش قلب، صادق و روراست،خوش شانس ،ولخرج ، خونگرم، ساده و بی آلایش ،  اهل سازش ، با هوش و با نشاط ، اهل دین و مذهب و معنویّات ، کنجکاو ،بی شیله پیله  ، دوست داشتنی ، عاشق تفریح و مسافرت و گردش ، اجتماعی و خوش مشرب ، اهل تجربه ، سخاوتمند ، با ذوق  ، انعطاف پذیر ، فراموشکار ، با عدالت ، مشتاق و پر انرژی ، علاقه مند به معاشرت و دوست یابی ، تنوع طلب در کا و شغل ، عاشق تنوع ، شاد و خندان ، با شهامت ، پاک و معصوم ، دعوائی و زودرنج ، خوش ذات ، کم دقّت ، خوش بین ، منطقی ، مهمان دوست ،، اهل سؤال و جواب ، دمدمی مزاج ، برای دوست با وفا ، عاشق شهرت و افتخار ، با معلومات ،باهوش و راستگو هستند.

زنان متولد آذرماه

زنان متولد این ماه بسیار مهمان دوست، بی ریا و ولخرج کن، بی نظم و انضباط، راستگو اما بد زبان و درشت گو، زبان متولدین آذر ماه نیشدار و پر کنایه است اما قلب پاک و صمیمی و بی ریا دارند.اهل منطق و واقعیت بیشتر اهل به دست آوردن افتخارات و شهرت هستند تا اهل شکار و پول و مادیات.خوشرو، باوقار، پاکدامن، صبور و بعضاً چالاک می‎باشندو اینان از گناه و خطا پرهیز می‎کنند و معمولا از گناه دیگران نیز چشم‎پوشی میکنند. این افراد از پدر و مادر محبت فراوان میکنند، اما از خویشان و اقوام شناس ندارند. ا از محبت همسران برخوردار می‎شوند و اغلب زندگی متعادلی را پیش رو دارند فقط باید از افراد حسود دوری کنند .

مردان متولد آذرماه

مردان متولد آذرماه راستگو، تنوع طلب،دمدمی مزاج،خطرناکترین شوهر دنیا است، در انتخاب دوست بیشتر به باطن او توجه میکند. آنها در عشق بی غل و غش،اصیل ،وفادار و پرشور هستند.متولدین این ماه عموماً طبعی گرم و خشک دارند. آنان رنگ پوستشان اغلب گندمی است و به رنگهای سفید و آبی روشن علاقه دارند. زود تصمیم میگیرند، زود خشم و زود هم خشمگین میشوند. اغلب در زندگی مادی  موفق هستند. کشاورزی را خیلی دوست دارند. عموماص دو زن در طالعه دارند که از یکی از آنها نفع می‎برند. به ترشیجات خیلی علاقه دارند. معمولا  در زندگی زناشویی نیز کم و بیش موفق هستند و اغلب آنها صاحب فرزند پسر می‎شوند. انگشتر فیروزه با این افراد سازگار است .

 

 

ببینید تو سواحل آنتالیا چه خبره + تصاویر


دانلود آهنگ جدید
لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network