بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

خبر ازدواج جنجالی یک خواهر و برادر

خبر ازدواج جنجالی یک خواهر و برادر

خبر ازدواج جنجالی یک خواهر و برادر

زوج جوانی که برای مراسم عروسی خود برنامه ریزی میکردند  ناگهان با حقیق تلخ و شوکه کننده ای روبرو شدند ! این در حالی بود که آنها یک پسر داشتند ! خبر مانند آب سردی بر تن آنها ، بهت زده شان کرد !

اگرچه تلخ بود اما واقعیت این بود که آنها خواهر و برادر هستند ! ماجرای ازدواج شوکه کننده این خواهر و برادر که قوانین ازدواج را بهم ریختند مردم را متحیر کرد !

ماجرا ازین قرار بود که به گزارش ایران ناز این خواهر و برادر اولین بار در ماه مه با روزنامه ها درباره ماجرای شوکه کننده ای صحبت کردند: آنها متوجه شدند که پدرشان یکی است و وارد یک رابطه جنسی با محارم شده اند.

و اگرچه این زوج – که با نام “جیمز” و “مائورا” شناخته می شوند متوجه شدند که ازدواجشان با هم غیر قانونی است، ولی می گویند که همچنان مصممند تا مابقی عمرشان را با هم بگذرانند و برای این کار قانون را نادیده خواهند گرفت.

جیمز گفت: “ما برای ازدواجمان درخواست را ارائه کرده ایم و اشتباهی در تشریفات اداری رخ نداده است، به همین خاطر در اواخر این ماه خواهیم توانست ازدواج کنیم.

“برنامه ریزیمان برای کریسمس بود ولی تصمیم گرفتیم تاریخ آن را جلوتر بیاندازیم. مائورا لباس عروسیش را پوشیده است،

ما لباسهای یکسانی را برای خودم و پسرمان سفارش داده ایم.“ما یک کیک هم سفارش داده ایم و قصد داریم که چند هفته بعد از عروسیمان به ماه عسل برویم.“مراسم عروسیمان خیلی کوچک خواهد بود. ما دو شاهد داریم که آنها را خیلی خوب می شناسیم و آنها از وضعیتمان مطلعند.

اطلاعی ندارم که آیا پدرم خواهد آمد یا نه و آیا هیچیک از والدینمان در آن مراسم خواهند بود یا نه.” “پسرمان از این ازدواج هیجانزده شده است. او می داند که چه اتفاقی در حال وقوع است. برای خودم و مائورا هنوز خیلی قابل هضم نیست که داریم ازدواج می کنیم.”

اکنون، اگرچه جیمز و مائورا نیمه برادر و خواهر هستند، ولی مصممند که ازدواج کنند. بعد از آنکه پدر بیولوژیکی جیمز ازدسترسی به او منع شد، آنها از نقض قانون ابایی ندارند.

147758077768498-irannaz-com

همچنین ببینید:لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن