بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

حمله شهرام حقیقت دوست به اتهامات بیژن بیرنگ

حمله شهرام حقیقت دوست به اتهامات بیژن بیرنگ

حمله شهرام حقیقت دوست به اتهامات بیژن بیرنگ,شهرام حقیقت دوست

حمله شهرام حقیقت دوست به اتهامات بیژن بیرنگ

بیژن بیرنگ تهیه کننده و کارگردان سریال «عشق تعطیل نیست» بارها در مصاحبه های اخیرش در نشریات بی علاقگی بازیگران کار را مهمترین مشکل این سریال دانسته بود.

شهرام حقیقت دوست یکی از بازیگران این سریال درباره این اتهام از سوی بیژن بیرنگ، در صفحه شخصی اینستاگرامش توضیحات مفصلی ارائه کرد.

شهرام حقیقت دوست در اینستاگرام خود نوشت:

بیژن بیرنگ تهیه کننده و کارگردان سریال «عشق تعطیل نیست» بارها در مصاحبه های اخیرش در نشریات بی علاقگی بازیگران کار  را مهمترین مشکل این سریال دانسته بود.

شهرام حقیقت دوست یکی از بازیگران این سریال درباره این اتهام از سوی بیژن بیرنگ، در صفحه شخصی اینستاگرامش توضیحات مفصلی ارائه کرد.

شهرام حقیقت دوست در اینستاگرام خود نوشت:

جناب بیژن بیرنگ در چند مصاحبه اخیرشان در رسانه های متعدد اشاراتی داشتند پر از شک و قضاوتهای یک سویه که با اندک شناختی که از روحیه ایشان در طول پروژه عشق تعطیل نیست بدست آوردم برایم قابل درک است. تعجب من از دوستان فعال در رسانه ایست که شعار و اساسش عدالت است ؛ که در حین گفتگو با ایشان چه به به و چهچهی و دریغ از یک تماس و درخواست توضیح و جواب از ما ! که ای وای از این نان قرض دادن ها و تعارفات نهادینه شده در مملکتم که شعور ما را بلعیده. عزیزان مجری و خبرنگار این یک بی انصافی رسانه ایست و من در اعتراض به شما کار نابلدان پر مدعا در صفحه شخصی اینستاگرامم بناچار چند سطری دفاعیه دارم و خدا را شاکرم بخاطر ظهور و حضور این قسم شبکه ها.

قصد گله مندیهای کودکانه بدون حضور جناب بیژن بیرنگ نیست و حاضرم در جلسه ای با حضور ایشان ، تهیه کننده و دیگر بازیگران بنشینیم و در کمال صداقت و آرامش درد دلهایمان را در خصوص پروژه عشق تعطیل نیست علنی کنیم که صد البت اگر به نفع جنابشان بود انجام می پذیرفت.

چیزی که مرا به نوشتن وا داشت اشاره چندین و چند باره جناب بیژن بیرنگ در خصوص نبودن عشق به کار نزد بازیگران و اتهاماتی از این دست بود.

جناب بیرنگ من بازیگرم و عاشقانه کار کردن را نزد استاد اولم حمید سمندریان آموختم که بی تردید سایه اش پررنگتر از هر لقب و مقامی در جهان کوچک نمایش ماست. ابتدای به امر این را یاد آور شدم که بدانید کلام شما و نام شما در چه میزان و درجه تاثیر گذاریست.

استاد حمید سمندریان به من آموخت به کار و گروهت عشق بورز که تیزبینی و هوش ذاتی تماشاچی ایرانی کوچکترین لغزش و کم کاریت را رصد میکند. در طول این سالها هیچ کاری را چه خوب چه بد به یاد ندارم بدون این انگیزه و عشق سر فیلمبرداری حاضر شده باشم گر چه بوده است روزهایی که فضای کار با تمام بی رحمی و نامردیش توان و انرژیم را چون لیوان آبی سر کشید اما هرگز شعله درونم کشته نشد. پس قضاوت کم کاری در پروژه عشق تعطیل نیست بماند به عهده همان تیزبینان و باهوشان.

در روزهای پیش تولید و دور خوانی متن چه کسی را شاهد و حکم بگیرم غیر از خود شما که چقدر تلاش کردم و کردیم تا به شما بقبولانیم ایراد فیلمنامه جدیست. یادتان که نرفته نگرانیهای هر روزه مان!

یادتان که نرفته در روز بازدید از لوکیشن و دکور بعد از دیدن دکور مشابه سریال پر مخاطب فرندز به شما و دختر گرامیتان چه گفتم ! گل به خودی ! چه اصراری به تقلید وقتی قرار است به خلاقیتمان تکیه کنیم.

یادتان که نرفته این نگرانی ها در طول فیلمبرداری ادامه داشت و به روزهای آخر کار انجامید ، روز آخر بحث مان در حضور تهیه کننده، دستیار و برنامه ریز و جمعی از بازیگران را که بخاطر دارید ! اینکه وقتی نمیتوانیم در این چند هفته فیلمبرداری حتی یک لبخند بر لبان عوامل پشت صحنه مان بنشانیم چطور قرار است ملت سختگیرمان را بخندانیم و آبرو بخریم… !

جناب بیژن بیرنگ عزیز اگر بازیگری تنها و تنها شغلم بود زبان به کام میگرفتم و حساب ماهیانه قراردادم را پر میکردم که نبود و نیست عشق در کار شما و رفتیم و رفتیم ما …

باقی درد دلها بماند در حضور جسورانه و احتمالی شما

همچنین ببینید

منبع : sobhanehonline.comلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن