بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

حلقه ی ازدواج : یادگاری ماندگار

حلقه ی ازدواج : یادگاری ماندگار

 

حلقه ی ازدواجپیش از این که یک وسیله ی تزیینی و لوکس باشد میتواند  نشانی از عشق و محبت و سادگی شما باشد اما انتخاب آن یک بار برای همیشه است و جای اشتباه نیس. پس بهتر است از قبل روی آن فکر کرده باشید و بهترین انتخاب خود را داشته باشید .

حلقه ی ازدواج : یادگاری ماندگار

رابطه ی قیمت و زیبایی

همواره این قیمت بالای یک حلقه نیست که زیبایی آن را تعیین میکند ، گاه قیمت زیاد بخاطر استفاده ی نامتناسب از جواهرات زیاد روی حلقه ی عروسی است که نه تنها زیبا نیست بلکه شما را مادی گرا و فاقد سلیقه نشان میدهد . بهتر است حلقه ای ساده با نهایتا یک ردیف جواهر ساده و کوچک انتخاب کنید که از دیرباز زیبایی در سادگی است . ارزش ظاهری یک حلقه به طراحی آن میباشد نه به میزان جواهرات استفاده شده .

حلقه ی ازدواج : یادگاری ماندگار

حلقه ای برای همیشه

همانگونه که گفته شد حلقه ای که انتخاب میکنید تا همیشه با شماست برای انتخاب این حلقه به یک روز و یک مغازه و یک پاساژ اکتفا نکنید شما باید طرح ذهنی خود را از حلقه داشته باشید و برای یافتن آن وقت کافی بگذارید . در نظر بگیرید که این حلقه باید همیشه در دست شما باشد پس وزن آن اهمیتی دو چندان پیدا میکند حلقه هایی با وزن زیاد باعث خستگی انگشت و نهایتا کنار گذاشتن حلقه میشوند . اگر اصرار دارید که از حلقه ای پر از جواهر و سنگین استفاده کنید میتوانید یک جفت حلقه ی ساده تر هم خریداری کنید تا بعد از مراسم و مهمانی ها و .. از آنها استفاده کنید و همراهتان باشد .

حلقه ی ازدواج : یادگاری ماندگار

بازار را بشناسید

درست است که معمولا قیمت خود طلا ثابت است اما در مناطق مختلف شهر دستمزدها و اجرت ها که تاثیر مستقیمی روی قیمت حلقه دارند تفاوت زیادی دارند . به بازارهای مختلف سر بزنید و از قیمت ها بپرسید . هم فال است و هم تماشا هم توانسته اید قیمت ها را بدست آورید هم طرح ها و حلقه ای زیادی را دیده اید که بهتر بودن انتخابتان کمک میکند .

حلقه ی ازدواج : یادگاری ماندگار  

یادگاری ماندگار

شما میتوانید بعد از خرید حلقه درخواست کنید که نام خودتان و همسرتان و تاریخ ازدواجتان روی حلقه حک شود یادگاری که تا همیشه حس خوب این لحظه هارا همراه خواهد داشت .

 

منبع: سایت عروسAroos.coلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن