منوی سایت
مروری بر گذشته

حقوق کارمندان دولت در سال 94

حقوق کارمندان دولت در سال 94 link

حقوق کارمندان در سال 94,حقوق کارمندان دولت

در حالی نوبخت معاون برنامه ریزی رئیس جمهور از افزایش حقوق کارمندان دولت در سال ۹۴ به اندازه نرخ تورم خبر داد که با نگاهی به تورم موجود بر اساس آمار بانک مرکزی و مرکز آمار، حداقل حقوق سال آینده بین ۶۹۰ تا ۷۱۰ هزار تومان خواهد بود click the following article.

http://avartsuganda.com/map

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه اخیر هیات وزیران گفت: در سال ۹۴ حقوق کارکنان دولت به اندازه نرخ تورم افزایش می‌یابد. با وجود اینکه ما سیاست صرفه‌جویی اعتبارات هزینه‌ای را دنبال می‌کنیم، اما نسبت به افزایش حقوق کارکنان دولت اهتمام لازم را داریم http://concretedriveway.info/map.

افزایش حقوق کارمندان دولت در سال ۹۴ به اندازه نرخ تورم در حالی اعلام شد که در حال حاضر بانک مرکزی و مرکز آمار هر دو نرخ تورم را اعلام می کنند ولی بر اساس قانون جدید، منبع اصلی انتشار آمار تورم مرکز آمار ایران است و البته نوبخت سخنگوی دولت هم اخیراً برای اعلام نرخ تورم از گزارش مرکز آمار ایران استفاده می کند که همه این تفاسیر نشان می دهد، معیار دولت برای محاسبه میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال ۹۴ نرخ تورم مرکز آمار ایران خواهد بود http://divipiso.com/map.

بررسی نرخ‌های اعلامی تورم از سوی مرکز آمار و بانک مرکزی نشان می دهد که نرخ مرکز آمار در سال جاری همواره کمتر از نرخ اعلامی بانک مرکزی بوده است learn more here.

see more روند نرخ تورم در سال جاری بر اساس گزارش مرکز آمار ایران کاهشی بوده به طوری که از ۳۰.۲ درصد در فروردین سال جاری به ۱۷.۸ درصد در آبان ماه امسال رسیده است. در صورتی که معیار دولت برای افزایش حقوق کارمندان دولت در روند بررسی بودجه ۹۴ آخرین تورم اعلام شده فعلی یعنی تورم آبان ماه باشد،

حداقل حقوق کارمندان دولت از ۶۰۰ هزار تومان سال جاری به حداکثر ۷۱۰ هزار تومان خواهد رسید click at this page.

این در حالی است که در سالهای گذشته دولت‌ها برای افزایش حقوق، تورم پایان سال را ملاک قرار می دادند که با این حساب چنانچه نرخ تورم روند کاهشی خود را مثل ماه‌های قبل ادامه دهد، احتمالا تورم سال ۹۳ به حدود ۱۵ درصد خواهد رسید که بدین ترتیب حداقل حقوق کارمندان دولت در سال ۹۴ به ۶۹۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

نرخ تورم سال ۹۲ بر اساس گزارش مرکز آمار ۳۲.۱ درصد بود ولی دولت در سال ۹۳ حقوق کارمندان دولت را تنها ۲۰ درصد افزایش داد. نرخ تورم سال ۹۱ هم ۳۰.۵ درصد اعلام شده بود ولی افزایش حقوق کارمندان دولت در سال ۹۲ حدود ۲۵ درصد بوده است.

منبع: افکار نیوز

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network