بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

حاشیه های والیبال ایران و صربستان در لیگ جهانی 2016

حاشیه های والیبال ایران و صربستان در لیگ جهانی 2016

حاشیه های والیبال ایران و صربستان در لیگ جهانی 2016,اخبار ورزشی

جهانی‌ها -> اخبار

تیم های ملی والیبال ایران و صربستان از ساعت 21 برابر هم قرار گرفتند. این دیدار از ساعت ها قبل از آغاز بازی با حواشی جالبی همراه بود.


 حاشیه های والیبال ایران و صربستان:

* قبل از آغاز دیدار ایران و صربستان، تیم های والیبال ایتالیا و آرژانتین برابر هم به میدان رفتند. هنگامی که ولاسکو(Julio Velasco) سرمربی آرژانتین وارد سالن 12 هزار نفری آزادی شد از سوی تماشاگران به شدت تشویق شد.

* سه ساعت به آغاز دیدار ایران و صربستان باقی مانده است و حدود 6 هزار هوادار ایرانی در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور دارند که در دیدار ایتالیا و آرژانتین از آرژانتینی ها حمایت می کنند.

* یک ساعت به آغاز این دیدار باقی مانده است و حدود 10 هزار هوادار ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور دارند و مشتاقانه منتظر آغاز این دیدار هستند.

* داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور دارند و این دیدار را از نزدیک تماشا می کنند.

* چند تن از بازیگران و هنرمندان کشورمان هم در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور دارند و دیدار ایران و صربستان را از نزدیک تماشا می کنند.

* سالن 12 هزار نفری آزادی کاملا پر شده است و تماشاگران یکصدا تیم ملی والیبال ایران را تشویق می کنند.

* حدود 200 هوادار خانم هم در جایگاه جداگانه ای در ورزشگاه آزادی حضور دارند تا دیدار ایران و صربستان را از نزدیک تماشا کنند.

* موج مکزیکی زیبا و هماهنگ تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی از حاشیه های جالب این دیدار بود.

 * محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان از ست سوم وارد سالن 12 هزار نفری آزادی شد و این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

* بانوان ایرانی همانند تماشاگران مرد به خوبی و با شور و شوق زیاد تیم ملی ایران را تشویق و حمایت می کردند.

* در ست چهارم پس از اینکه صربستانی ها بازی را 10 بر 10 کردند خوشحالی بازیکن صرب باعث شد تا حمزه زرینی با او درگیر شود که معروف و سیچلو(Juan Manuel Cichello) هم در این درگیری شرکت کردند که با دخالت بازیکنان دو تیم و داور این درگیری سریعا به پایان رسید.

* در ست چهارم و در نتیجه 16 بر 15 به نفع ایران آهنگی از حبیب خواننده ای که تازه درگذشت در سالن 12 هزار نفری آزادی برای تماشاگران پخش شد.

* در ست پنجم تماشاگران یکصدا و ایستاده تیم ملی والیبال ایران را تشویق و حمایت کردند.

* پس از پیروزی ایران باز هم آهنگ حبیب پخش شد و تماشاگران به وجد آمدند و به شادی پیروزی ایران پرداختند.

این دیدار در نهایت با برتری 3 بر 2 ایران به پایان رسید تا ایران اولین شکست صربستان در لیگ جهانی 2016 را در ورزشگاه آزادی رقم زده باشد.

این خبر لحظه به لحظه تکمیل شده است.

حاشیه های والیبال ایران و صربستان در لیگ جهانی 2016

همچنین ببینید

منبع : سیمرغ / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما