بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

حاشیه برهنگی اشکان خطیبی در سینما نیمکت + عکس

حاشیه برهنگی اشکان خطیبی در سینما نیمکت + عکس

حاشیه برهنگی اشکان خطیبی در سینما نیمکت + عکس,اشکان خطیبی

حذف اشکان خطیبی از سینمانیمکت

اشکان خطیبی بازیگر فیلم سینما نیمکت از حذف سکانس بازی اش در این فیلم سینمایی در جشنواره فجر اعتراض خودش را اعلام کرد

اشکان خطیبی که به تازگی در فیلم سینمایی سینما نیمکت با کاهش وزن 20کیلویی نقش یک نوازنده را ایفا کرده از حذف این فیلم در بخش سودای سیمرغ گلایه کرد.
به گفته اشکان خطیبی، او برای بازی کردن این صحنه ها، برخلاف نظر دوستان و آشنایانش 20 کیلو وزن کم کرده و در سرمای استخوان سوز، گرسنگی و گریم های طاقت فرسا را تحمل کرده است.

حاشیه برهنگی اشکان خطیبی در سینما نیمکت + عکس,اشکان خطیبی

گریم متفاوت اشکان خطیبی

او با انتشار متنی با عنوان “درد و دل” نوشت:

“خیلی ها بهم گفتند: نکن این کار رو با خودت! هزار جور بیماری می گیری، آسیبی که به بدن و اعصابت وارد می کنی، غیر قابل جبرانِ. اصلاً خیال کردی چه خبره؟! ولی از اون جایی که همیشه کار خودم رو کردم و بدون در نظر گرفتن اینکه کجا دارم زندگی و کار می کنم، کم فروشی نکردم و برای کارم از عشق و جان خرج کردم و به استانداردها پایبند بودم، این حرف ها به گوشم نرفت که نرفت!!!

کاهش بیست کیلوگرمی وزن، تحمل سرمای جانسوزی که گرسنگی رو چند برابر می کرد، یادگیری و اجرای ٢٧ قطعه موسیقی با ویولن در طول ٣ ماه، گریم های طولانی و طاقت فرسا و…
بخشی از اتفاقاتی ست که در “سینما-نیمکت” به استقبالش رفتم. به عشقِ کارم، کارگردانم و مخاطبم.

بعد از کنار گذاشته شدن فیلم از بخش مسابقه فجر بهم گفتید که غصه نخورم چون مهم آینه که شما کارم رو می بینید و قدر تلاشم رو می دونید، مهم داورها و سینمایی ها نیستند و …من باز دلم به حمایت شما گرم شد و سعی کردم این اتفاق رو از یاد ببرم. اما…

دیروز متوجه شدم که تنها صحنه فیلم که من با بالا تنه ی برهنه دیده میشم و تماشاگر می تونست آنچه در فیزیکم اتفاق افتاده رو ببینه قراره از فیلم حذف بشه!!!

و حالا بدون اینکه از زحماتم پشیمون باشم حرفای اون خیلی ها هی تو گوشم می پیچه مثل مکبث که پیشگویی وسوسه انگیز اما شوم اون ٣ جادوگر در جنگل رو مدام تو سرش می شنید.

عکس پشت صحنه پلان مذکور و چند دقیقه ای قبل از برداشت اصلی را ثبت کرده است.”

البته این تنها حاشیه “سینما نیمکت” ساخته محمد رحمانیان نیست. شرکت ندادن این فیلم در بخش سودای سیمرغ و نگاه نو جشنواره فیلم فجر اعتراض شدید محمد رحمانیان، کارگردان فیلم را به دنبال داشت.

حاشیه برهنگی اشکان خطیبی در سینما نیمکت + عکس,اشکان خطیبی

حاشیه برهنگی اشکان خطیبی در سینما نیمکت + عکس

همچنین ببینید

منبع : هنرآنلاین / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن