بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

حادثه برای رضا عطاران بخاطر سلفی

حادثه برای رضا عطاران بخاطر سلفی

پوستر جالب فیلم دراکولا رضا عطاران منتشر شد,رضا عطاران

سلفی ها علاوه بر ایجاد حوادث باعث مرگ و میر تعدادی از افراد در سراسر دنیا شده اند. این بار حادثه به سراغ بازیگر محبوب سینما آمد.

اصرار یک هوادار به سلفی گرفتن با رضا عطاران سر و صورت او را زخمی کرد و برایش دردسر ساز شد . زخمی شدن سروصورت رضا عطاران در اثر اصرار یک هوادار برای سلفی گرفتن صدای عباس یاری دبیر تحریریه مجله فیلم را درآورد .

عباس یاری، دبیر تحریریه مجله «فیلم» درباره حادثه ای نوشت که در اثر اصرار به سلفی گرفتن برای رضا عطاران روی داده است. یاری در اینستاگرام خود نوشت:«برایتان از حادثه ای گفتم که چند روز پیش یکی از سلفی گیران سر رضا عطاران آورده طوری که او با سر و صورت زخمی فعلا نمی تواند جلوی دوربین برود. تازه آقا رضا شانس آورده که سرش محکم تر به جایی نخورده. از زمانی که این موبایل های دوربین دار به بازار آمده، همه یک پا خبرنگار شده اند، دنبال عکس سلفی گرفتن اند؛ فرقی هم نمی کند کجا و چه شکلی.

طفلکی آقا رضا در یک باشگاه ورزشی مشغول دویدن روی تردمیل بوده که یکی از راه می رسد و هوس گرفتن عکس سلفی می کند. رضا که معمولا با خوش رویی دوستدارانش را می پذیرد، به درخواست او برای لحظه ای دست هایش را از تردمیل رها می کند و با لبخند به گوشی طرف خیره می شود که ناگهان تعادلش را از دست می دهد و پرتاب می شود روی زمین.

 %d8%ad%d8%a7%d8%af%d8%ab%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d8%b9%d8%b7%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d8%b7%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d9%81%db%8c

آسیب رساندن به رضا عطاران با سلفی زورکی

دلم بیشتر برای آن آقایی سوخت که علاقمند به سلفی بوده و عکس اش خراب شده! رضا و بازیگران محبوب باید یاد بگیرند چگونه روی تردمیل تعادل شان را حفظ کنند تا عکس سلفی گیران خراب نشود! متاسفانه این از ناکارآمدی سینمای ماست که بازیگرانش نسبت به این امور مهارت ندارند!»

حادثه برای رضا عطاران بخاطر سلفی

همچنین ببینید:لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن