بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

جیمز کامرون و رابرت رودریگز بازیگر اصلی فیلمشان را انتخاب کردند

جیمز کامرون و رابرت رودریگز بازیگر اصلی فیلمشان را انتخاب کردند

یکی از فیلمهای مهم سال 2018 بازیگر اصلی‌اش را شناخت، به شرط اینکه این فیلم برای سال 2018 آماده‌ شود !وقتی رابرت رودریگز به عنوان کارگردان و مهم‌تر از آن سلطان سینما جیمز کامرون در جایگاه تهیه‌کنندگیِ فیلمی قرار بگیرند قطعا اثر مورد نظر در زمره مهم‌ترین ساخته‌های سال قرار خواهد گرفت.

جیمز کامرون

جیمز کامرون

وقتی رابرت رودریگز به عنوان کارگردان و مهم‌تر از آن سلطان سینما جیمز کامران در جایگاه تهیه‌کنندگیِ فیلمی قرار بگیرند قطعا اثر مورد نظر در زمره مهم‌ترین ساخته‌های سال قرار خواهد گرفت. فیلم “آلیتا: فرشته‌ی مبارزه” (Alita: Battle Angel) عنوانی است که نام این دو نفر را یدک می‌کشد.
فیلم “آلیتا” برگرفته از کتابهای دنباله‌دار مصور مانگای ژاپنی (محصول 1990) ساخته خواهد شد، این داستان که در ژاپن به نام Gunnm (به نویسندگی یوکیدو کیشیرو) شناخته می‌شود در رابطه با یک دختر مبارز نیمه انسان/نیمه ربات در قرن 26 میلادی است که دچار فراموشی شده و توسط یک متخصص موفق می‌شود که مجدد به زندگی بازگردد، در ادامه این مبارز که آلیتا نام دارد در دنیای تاریک خود به عنوان یک جایزه‌بگیر سعی در بدست آوردن گذشته و همچنین انتقام از گروهی جنایتکار می‌گیرد.
انتخاب نهایی نقش آالیتا برای این پروژه که از مدتها قبل در دست تولید قرار گرفه بود مانند دیگر موارد فیلم چندین ماه به طول انجامید تا اینکه دست آخر سه گزینه برای انتخاب نهایی کامرون و رودریگز در نظر گرفته شد: مایکا مونروی 23 ساله (It Follows)، رزا سَلَزار 30 ساله (Maze Runner: The Scorch Trials) و زندایای 19 ساله (Spider-Man; Homecoming). که از بین این سه تهیه‌کننده‌گان فیلم تصمیم گرفتند تا تجربه‌ی بیشتر را مورد نظر قرار دهند و رزا سلزار 30 ساله را به عنوان نقش اصلی فیلم انتخاب کنند.
از سال 2005 قرار بود این فیلم بدست جیمز کامرون کارگردانی شود اما کامرون پس از ساخت “آواتار” و همچنین اعلام ساخت 4 دنباله از آواتار در آخر تصمیم گرفت که فقط به عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور داشته باشد و از این رو رابرت رودریگز (Sin City) را به عنوان کارگردان برگزید.
“آلیتا: فرشته‌ی مبارزه” که همچنان در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد برای اکران در سال 2018 زمان بندی شده است.
در آخر تصویری که رودریگز از این کاراکتر در صفحه‌ی شخصی‌اش منتشر کرده:
رودریگز

رودریگز

همچنین ببینید

 لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن