منوی سایت
مروری بر گذشته

جوان چینی بر اثر بازی کامپیوتری فلج شد

یکی از خبره ترین افراد در رشته بازی های کامپیوتری پس از آن که تصمیم به پایان دادن بازی آنلاین خود را گرفت متوجه اتفاق نگران کننده ای شد.

 در بازی های رایانه ای رعایت زمان استاندارد آن هشداری بسیار جدی است که متاسفانه این  مسئله را  برخی از جوانان و حتی نوجوانان جدی نمی گیرند ، در حالیکه بارها نظاره گر عوارض آن در گروه های سنی مختلف بوده ایم و بازهم آمار نگران کننده ای از اتفاقات و عوارض ناشی از علاقه شدید به این بازی ها را مشاهده می کنیم که در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی ها حادثه ای است که برای یک جوان چینی اتفاق افتاده انتشار یافته است.

پسر جوان چینی کاملا حس و توان حرکت قسمت کمر به پایین خود را از دست داد ، حادثه ای تلخ که  براثر بازی کامپیوتری رخ داده است.

یکی از افراد خبره چینی در زمینه بازی های کامپیوتری بعد از ساعتها بازی اینترنتی در کافه دچار اتفاق نگران کننده ای شد ، او که تقریبا بیش از 20 ساعت مشغول یک بازی کامپیوتری آنلاین بود ناگهان متوجه شد که نمی تواند کمر و پاهایش را تکان دهد و به طور کامل از  این ناحیه فلج شده بود و سپس او را به بیمارستان منتقل کردند.
یکی از دوستانش که پیش او بوده گفت :ساعتهای طولانی درگیر بازی پرهیجان اینترنتی بود تا این که فکر می کنم بعد از 21 ساعت خواست بازی را متوقف کند و به خانه برگردد که ناگهان متوجه شد نمی تواند پاها و کمرش را تکان دهد ، اتفاق خیلی بدی بود،  و پشیمانی او را از این عادت و اعتیاد به بازی رایانه ای را در چهره اش می دیدم.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network