منوی سایت
مروری بر گذشته

توضیحات آزاده نامداری درباره شایعه پناهندگی‌اش

توضیحات آزاده نامداری درباره شایعه پناهندگی‌اش

توضیحات آزاده نامداری درباره شایعه پناهندگی‌اش,آزاده نامداری

توضیحات آزاده نامداری درباره شایعه پناهندگی‌اش

آزاده نامداری شایعات اخیر مبنی بر پناهندگی اش در کشور غربی را تکذیب کرد و گفت هیچ کشوری پناهنده نخواهم شد و ایران اسلامی تنها پناه من است..

آزاده نامداری به شایعات اخیر مبنی بر تلاش هایش برای دریافت پناهندگی در یکی از کشورهای غربی، واکنش نشان داد.

آزاده نامداری مجری سال های متمادی در رسانه ملی؛ حالا مدتی است که بدنبال وقوع برخی حاشیه ها از آنتن رسانه ملی بدور مانده و در این مجال هر ازچندگاهی شایعات عجیب و غریب دامن گیر این چهره رسانه ای شده است.
از این رو نامداری در گفتگو با خبرنگار این سایت نسبت به شایعه تلاش هایش برای دریافت پناهندگی یکی از کشورهای غربی، واکنش نشان داد و گفت: از شنیدن و دیدن چنین اکاذیبی در فضای مجازی متحیر می شوم و در اینجا به صراحت می گویم به هیچ کشوری پناهنده نخواهم شد و ایران اسلامی تنها پناه من است.

 

توضیحات آزاده نامداری درباره شایعه پناهندگی‌اش,آزاده نامداری

آزاده نامداری ادامه داد: مگر در کشورهای غربی چه چیزی وجود دارد که در ایران از آن محروم هستم؟ و لذا تاکید می کنم یک وجب از خاک ایران را با سراسر دنیا عوض نخواهم کرد و مثل عده ای دچار خود کم بینی نیستم که وطنم را به لبخند بیگانگان بفروشم.

این مجری سابق رسانه ملی در واکنش به این سوال که چرا مدتی است در تلویزیون حضور ندارید؛ به خبرنگار ناطقان گفت: تصمیم گیری در رابطه با حضور در رسانه ملی با مسئولان آن سازمان است و ما از انقلاب هیچ طلبی نداریم که بخواهم در قبال عدم حضورم در تلویریون مدعی باشم و اطمینان دارم که معاونت سیما در صورت مصلحت مقدمات بازگشتم را فراهم خواهد کرد و در غیر این صورت هم زندگی ادامه دارد . . .

آزاده نامداری در بخش پایانی صحبت هایش به این سوال که آیا حجاب کامل شما می تواند احتمال بازگشت به تلویزیون را بیشتر کند؟ گفت: چادر میراث مادر سادات حضرت زهرا (س) است و من این پوشش را مدت ها قبل از حضورم در رسانه ملی انتخاب کردم و هیچ گاه به این موضوع لحظه ای فکر نکرده ام که اعتقاداتم را نردبان پیشرفت در زندگی دنیایی نمایم و بدون تردید خداوند بهترین شاهد و ناظر بر اعمال و گفتار ماست.

همچنین ببینید

منبع : ناطقان

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

یک پاسخ به “توضیحات آزاده نامداری درباره شایعه پناهندگی‌اش”

  1. zahra گفت:

    واقعا جای تاسف است که مجری به این توانمندی از تلوزیون کنار گذاشته شود حتی برای یه مدت کوتاهعلت این امر چیه خدا میدونه خب با یه ادم خود بزرگ بین ازدواج کرده بشین پای حرف مردم کمترکسی هست که بعد از دیدن برنامه قبل سال تحویل ۹۳ از برخورد و رفتار زشته آقای حسنی به خانوم نامداری معترض نباشه وقتی جلو دوربین که هزاران چشم تماشاگر است اینگونه با همسر خود رفتار میکند خدا خلوت را بخیر کند .به نظر من به خانوم نامداری داره ظلم میشه برا چی باید از کارش کنار گذاشته بشه ؟ .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network