بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

جسد کودک هفت ساله در رودخانه

جسد کودک هفت ساله در رودخانه

جسد کودک هفت ساله در رودخانه,اخبار حوادث

جهانی‌ها -> اخبار حوادث

شاید حلیم علوی قوجق فرزند الیاس هرگز فکر نمی کرد که تماشای رودخانه پرآب گرگانرود که پس از چند سال عطش خشکسالی، آب زیادی را در خود می دید، به قیمت از دست دادن جانش تمام شود و خانواده، دوستان و اهالی روستا را در غم فراق خویش داغدار نماید.

شاید کنجکاوی حلیم و دوستانش که به تماشای رودخانه پر آب گرگانرود ایستاده بودند، آنان را متوجه لغزنده بودن کناره های رودخانه نکرده بود تا پای او ( حلیم ) سر بخورد و به درون رودخانه پر آب و خروشان بیفتد و غروب غم انگیز زندگی اش رقم بخورد.

با وقوع این حادثه بلافاصله تیم امدادی آتش نشانی شهرداری گنبدکاووس به محل اعزام و کار جستجو را آغاز می کنند اما به دلیل سرعت بالای آب و تاریکی شب عملیات جستجو به فردا موکول می شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گنبدکاووس گفت: تلاش دو غواص این سازمان که به همراه تعدادی از غواصان جمعیت هلال احمر استان گلستان به محل اعزام شده اند، تاکنون بی نتیجه مانده است.

سیدسجاد حسینی افزود: حجم و سرعت بالای آب و نیز گل آلود بودن آن، کار یافتن جسد را سخت کرده است اما با این حال غواصان و تیم های امدادی همچنان به تلاش خود برای یافتن جسد ادامه می دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس گفت: شش غواص این جمعیت از این شهرستان های گنبد، گرگان و بندر گز از روز دوم حادثه به محل اعزام و چند بار مسیر رودخانه را جستجو کردند اما هنوز جسد حلیم علوی قوجق پیدا نشده است.

اصغر نودهی افزود: از صبح امروز ( پنجشنبه) نیز فعالیت غواصان به صورت نقطه به نقطه بویژه نقاط کور این رودخانه با دقت بیشتری انجام می شود تا به یاری خدا جسد این کودک معصوم پیدا و تحویل خانواده داغدارش شود.

بااین حال باید منتظر ماند و دید آیا رودخانه گرگانرود جسد حلیم را به خانواده باز می گرداند یا نه؟ تنها باید دعا کرد و امیدوار بود.

جسد کودک هفت ساله در رودخانه

همچنین ببینید

منبع : جان نیوز / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن