بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

تماس با 118 پولی شد

تماس با 118 پولی شد

تماس با 118 پولی شد,اخبار

تماس با 118 پولی شد

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تازگی مصوبه ای ابلاغ کرده که به موجب آن تماس با 118 و کدهای خدماتی غیرفوریتی مشمول دریافت هزینه می شود.


بنابر اعلام مسوولان مخابراتی تاکنون تماس با 118 و کدهای خدماتی سه رقمی رایگان بود و افراد بابت تماس با این کد ها هزینه ای پرداخت نمی کردند، اما به تازگی با ابلاغ مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اینگونه اعلام شده است که تماس با کدها ی سه رقمی غیراضطراری مشمول هزینه برای تماس گیرنده خواهد بود و چنانچه فرد با شماره تلفن ثابت با کد های خدماتی تماس گرفته باشد به اندازه تماس درون شهری و در صورتی که از تلفن همراه با این شماره ها تماس گرفته باشد معادل هزینه تماس همراه با ثابت ملزم به پرداخت هزینه می شود.

بدین ترتیب شرکت مخابرات ایران موظف می شود برای این تماس ها هزینه های اعلام شده را در قبض مشترکان اعمال و محاسبه کند.

داوود زارعیان – سخنگوی شرکت مخابرات به ارائه ی توضیحاتی در این زمینه پرداخت و گفت: شرکت مخابرات ایران به عنوان یک اپراتور طبق مصوبات عمل خواهد کرد و در شرایطی که اعلام شود لازم است جهت تماس با شماره ای هزینه دریافت شود ما تبعا براساس مصوبه عمل خواهیم کرد.

وی در عین حال یادآور شد: در میان کدهای خدماتی اورژانس، 110 و 118 بیشترین میزان تماس دریافتی را دارند. حال در میان این سه شماره، دو شماره اول با توجه به این که جزو کدهای اضطراری به شمار می روند همچنان برای تماس گیرندگان رایگان خواهد بود، اما تماس با 118 از این پس مشمول هزینه می شود که البته با توجه به مدت زمان کوتاه مکالمه با این کدها، به طور طبیعی هزینه چندانی بابت این تماس ها ایجاد نمی شود.

زارعیان همچنین متذکر شد: در میان سه کد اشاره شده 118 به دلیل ماهیتی که دارد حجم بالاتری از تماس های دریافتی را تجربه می کند و به طور معمول روزانه حدود 300 تا 500 هزار مشترک با این مرکز تماس می گیرند که از این پس مشترکان جهت این تماس ها ملزم به پرداخت هزینه خواهند شد.

وی در پایان گفت: البته همان طور که اشاره شد هزینه این مکالمات با توجه به آنکه مدتی کوتاه دارند و درون شهری محسوب می شوند رقم بسیار ناچیزی است که حتی این ارقام هزینه نگهداری مرکزی مانند 118 را هم جبران نمی کند، چرا که علاوه بر هزینه های نگهداری در این مرکز نیروی انسانی زیادی نیز در حال کار هستند.
طبق مصوبه اخیر تماس با کدهای سه رقمی فوریتی همچنان رایگان خواهد بود. لیست این کدها در جدول ذیل آمده است.

تماس با 118 پولی شد,اخبار

اما همان طور که اشاره شد تماس با سایر کدهای خدماتی سه رقمی که جدول آنها در ادامه آمده است مشمول پرداخت هزینه خواهد بود.

تماس با 118 پولی شد,اخبار

منبع : ایسنالینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما