منوی سایت
مروری بر گذشته

تلگرام x با تلگرام چه فرقی دارد؟؟؟؟؟

تلگرام یک نرم افزار متن باز است که هر شخص یا شرکتی قادر است بر اساس سلیقه خود در رابط کاربری وبعضی امکانات آن تغییرات انجام داده و براساس مجوزهای مربوطه با یک نام جدید آن را روانه بازار کند، تلگرامx که در واقع نسخه بهبود یافته برنامه چلگرام (Challegram) می باشد، در واقع یک نسخه غیر رسمی از اپلیکیشن تلگرام بوده و این برنامه به دلیل  ارائه یک سری امکانات اضافه که در اختیار کاربران قرار می دهد، بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته و افراد زیادی از این نسخه، در کنار نسخه اصلی تلگرام خود استفاده می کنند.

تلگرام X جز ظاهر و سرعت تفاوت چندانی با نسخه اصلی تلگرام ندارد، به طور کلی سرعت تلگرام X به دلیل بهینه سازی سرعت بالاتری نسبت به تلگرام اصلی دارد، از سوی دیگر رابط کاربری این نسخه تغییراتی داشته از جمله امکان حذف پاپ آپ های حبابی که پیغام ها در آن قرار می گیرد و حالت شب که برای بسیاری از کاربران جذاب شده است، همچنین در قسمت طراحی پخش کننده موزیک تغییراتی  انجام شده است. یکی دیگر از ویژگی های جذاب تلگرام X امکان دیدن محتویات یک چت یا کانال بدون باز کردن آن است. این قابلیت به شما اجازه می دهد با نگاه داشتن چند ثانیه ای انگشت روی یک چت یا کانال یا گروه محتویات آن را بدون Seen شدن تماشا کنید.

به طور کلی تلگرام X امکانات شخصی سازی بیشتری نسبت به تلگرام دارد. این نسخه هم مانند نسخه اصلی تلگرام کاملا امن و قابل اطمینان است. برای افرادی که می خواهند تعداد بیشتری اکانت تلگرام روی گوشی خود داشته باشند حتما بهترین و امن ترین انتخاب است.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network