بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

تعرض وحشیانه پسر دانشجو به دختر بیهوش + عکس

تعرض وحشیانه پسر دانشجو به دختر بیهوش + عکس

تعرض وحشیانه پسر دانشجو به دختر بیهوش + عکس,اخبار تجاوز

یکی از دانشجویان پسر با تعرض به دختر بیگناه و بیهوش موجب برانگیخته شدن خشم عمومی شد. پسر شیطان صفت پس از اقدام وحشیانه اش نامه ای نوشت و منتشر کرد.


تعرض به دختر بیهوش توسط پسر شیطان صفت

دانشجوی دانشگاه استانفورد 3 بار به دختر بی گناه و بیهوش تعرض کرد. آلن ترنر 20 ساله به دختر 23 ساله که بیهوش بود تعرض کرد. این حادثه در استانفورد روی داد که خشم عمومی را در پی داشت.

تعرض وحشیانه پسر دانشجو به دختر بیهوش + عکس,اخبار تجاوز

متهم تکرار 3 بار تعرض به دختر بیهوش

به گزارش دیلی میل، بروک دانشجوی دانشگاه استانفور است که پس از تجاوز به یک دختر رسانه ها هیچ عکسی از وی انتشار ندادند که این مسئله حساسیت زیادی را در برداشت و باعث توجه ناگهانی مردم به این موضوع شد و رسانه مجبور به انتشار عکس وی شدند.

البته محکومیت 6 ماهه او بیشتر سر و صدا کرد و این مدت کم محکومیت، انتقادهای زیادی را به خود جلب کرد چرا که او 3 بار به این خانم تعرض کرده و این مدت محکومیت نسبت به جرمی که مرتکب شده بسیار کم بود.

بروک دانش آموز بسیار موفق با آینده ای روشن بود که رفتار مناسبی در دانشگاه داشت او عضو تیم شنا هم بود. قاضی دادگاه با توجه به روحیات بروک می گوید این 6 ماه حتما درس های فراموش نشدنی ای به وی خواهد داد.

قربانی در دادگاه نامه ای را خواند که پس از حادثه خطاب به بروک نوشته بود و اینچنین اشک را به چشمان بسیاری از حضار آورد. این نامه در فضای مجازی منتشر شد که 6 میلیون بار از آن بازدید شده است.

تعرض وحشیانه پسر دانشجو به دختر بیهوش + عکس

همچنین ببینید

منبع : رکنا / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن