بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

تشکر سلمان خان از مردم

تشکر سلمان خان از مردم

تشکر سلمان خان از مردم,سلمان خان

تشکر سلمان خان از مردم

سلمان خان هنرپیشه محبوب سینمای هند با انتشار ویدیویی از مردم هند بخاطر حمایت هایشان از بنیاد خیریه وی تشکر کرد.


پیام سلمان خان به مردم هند

بنیاد خیریه سلمان خان با عنوان انسان بودن به یکی از برندهای برتر هند تبدیل شده و سلمان خان به همین مناسبت در پیامی از هموطنانش تشکر کرد.

به نقل از اسوشیتدپرس، سلمان خان دیروز شنبه و به مناسبت روز «خرده فروشان» که 12 دسامبر برگزار می شود، از طرفدارانش تشکر کرد که از «ان جی او» غیرانتفاعی او با عنوان «انسان بودن» را به محبوب ترین برند سراسر کشور هند بدل کرده اند.

سلمان خان که اکنون به دلیل حضور سر صحنه فیلمبرداری فیلم «سلطان» حسابی سرش شلوغ است، روز شنبه در فیس بوک یک ویدئوی 27 ثانیه ای را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت و از همه آنها تشکر کرد

وی گفت: سلام، اسمم سلمان خان است و به مناسب روز خرده فروشان، می خواهم از همه شمایی که برای ما کار می کنید و برای همه تلاشی که می کنید تشکر کنم.

عکس سلمان خان

عکس سلمان خان

وی افزود: می خواهم یادآوری کنم که شما برای ساختن «انسان بودن» هم مسئول هستید و آن را به محبوب ترین برند در سراسر هند بدل کرده اید و من واقعا از این تقدیر می کنم. عاشق شماها هستم.

بنیاد «انسان بودن» در سال 2007 تاسیس شد و سلمان خان خواست به این ترتیب حمایت خود را از مردم محروم و فقیر هند نشان دهد. این بنیاد با حمایت گروه های مختلف موفق شد تا امکانات ویژه ای برای آموزش و سلامت مردم محروم فراهم کند.

در سال 2012 سلمان خان لباس «انسان بودن» را هم با همکاری صنایع ماندانا ایجاد کرد تا این بنیاد و فعالیت هایش را توسعه دهد. از آن زمان این عنوان هم مربوط به بنیاد خیریه سلمان خان است و هم برند پوشاکی که او عرضه می کند.

در عین حال سلیم خان پدر سلمان خان نیز از طرفداران پسرش تشکر کرد و گفت او بیش از 25-20 کرور روپیه (به معنی 25-20 میلیون روپیه و حدود 3-2 میلیون دلار) برای دفاع از خود هزینه کرده و نباید بگویید او راحت از این پرونده بیرون آمد چون او چند روز هم در زندان ماند.

پرونده سلمان خان روز پنج شنبه پس از چندین سال به نفع او بسته شد و او از زندانی شدن به دلیل زیر گرفتن یک کارتن خواب و کشتن او، تبرئه شد.

همچنین ببینید

منبع : مهر / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن