بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

ترامپ از نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد

ترامپ از نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد

ترامپ از نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد

جهانی‌ها -> اخبار

ریس‌جمهوری منتخب آمریکا از پوشش «ضعیف» اخبار مربوط به خودش در روزنامه نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد.

پوشش «ضعیف» اخبار مربوط به ترامپ

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری منتخب آمریکا از روزنامه نیویورک‌ تایمز به خاطر پوشش «ضعیف و غیردقیق» اخبار مربوط به آنچه وی «پدیده ترامپ» خواند، انتقاد کرد. رییس‌جمهوری منتخب آمریکا همچنین به این مسأله اشاره کرد که این روزنامه نامه‎ای به مشترکان خود نوشته و در این خصوص از آن‌ها عذرخواهی کرده است.

وی در صفحه توییتر خود نوشت: نیویورک‌ تایمز نامه‌ای به مخاطبانش نوشته و درباره پوشش بد اخبار مربوط به من عذرخواهی کرده است. امیدوارم که این مسأله تغییر کند. ترامپ همچنین خاطرنشان کرد: نیویورک‌ تایمز هزاران تن از مشترکان خود را به خاطر پوشش بسیار ضعیف و کاملا غیردقیق پدیده ترامپ از دست می‌دهد.

از سوی دیگر، شبکه خبری بی.بی.سی گزارش داد، مگان کلی، از مجریان سرشناس شبکه فاکس نیوز آمریکا ادعا کرده که دونالد ترامپ به او پیشنهاد هدایایی را داده بود. به گفته کلی، هدف از این اقدام تأثیر گذاشتن بر پوشش خبری او از مبارزات انتخاباتی ترامپ بود.

قرار است کتاب کلی در این باره در هفته جاری منتشر شود. مگان کلی گفته است که او پیشنهاد ترامپ از جمله اقامت او و همسرش در یک هتل لوکس در فلوریدا را رد کرد. کلی همچنین افزوده که او تنها روزنامه نگاری نیست که چنین پیشنهاداتی را از سوی ترامپ دریافت کرده بود.

ترامپ از نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد

همچنین ببینید

منبع : سیمرغ / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن