منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول,اخبار تجاوز

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول

4 دانش آموز دوره ی دبیرستان به جرم تجاوز به یک دختر ناتوان ذهنی دستگیر شدند. این 4 پسر ، دختر را که حتی قادر به صحبت کردن نیز نبود به زور به اتاق سرایدار بردند و او را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

تجاوز به دختر نوجوانی که دچار معلولیت ذهنی بود توسط 4 پسر نوجوان در فلوریدای آمریکا اتفاق افتاد.

بر اساس گزارش پلیس این 4 متجاوز در ساعات پایانی روز در ماه ژانویه، دختری را که بدلیل ناتوانایی ذهنی حتی قادر به صحبت کردن کامل نیست به زور به اتاق سرایدار مدرسه(دبیرستانی واقع در شمال میامی ) برده و پس از آزار و اذیت، قربانی را مورد تجاوز قرار داده اند.

پلیس در ادامه گفت: این قربانی بی گناه و ناتوان پس از حادثه دلخراش نزد گهبانی مدرسه رفته و از او کمک خواست. این در حالی که نگهبان 4 دانش آموز حیوان صفت در حال فرار دیده بود.

گفته است، این مدرسه که حدود 2400 دانش آموز دارد در پی این جریان، بی نوم را اخراج و سه متهم دیگر را به مدارس دیگر ارجاع دادند.

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول,اخبار تجاوز

مسئولین مدرسه در بیانیه ای گفتند:در حالی که برای فهمیدن دلیل این رفتار بی شرمانه 4 دانش اموزی که در پی ماجرای ایجاد مزاحمت توقیف هستند در تلاش هستیم ،عمل سریع و سنجیده پلیس مدارس را در بازداشت مقصرین این حادثه دردناک، مورد تحسین قرار می دهیم.

پلیس در حال بررسی ویدئو دوربین تظارت مدرسه است تا مشخص شود که چه مدت زمانی این متهم ها در اتاق سرایدار بوده اند.

متهم، بینوم در نوشته ای به قاضی دادگاه گفت: من دانش آموز واقعا خوبی هستم و میخواهم از دبیرستان فارغ التحصیل و برای  خودم کسی شوم تا مایه افتخار خانوده ام باشم.

وکیل مدافع لومبارد اقای متیو لد گفت: روند بررسی جریان در حال پیشرفت است و سعی میکنیم مجهولات قضیه را پیدا کنم.

او در ادامه افزود ،اگر واقعا اتفاقی نیافتاده باشد هرچهار متهم ازاد میشوند اما اگر اتهام وارده به آنها صحت داشته باشد این نوجوان ها به 15 سال زندانی در دادگاه محکوم خواهند شد.

همچنین ببینید

منبع : دیلی میل

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network