منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز به پسران نوجوان در تهران‌پارس

تجاوز به پسران نوجوان در تهران‌پارس

تجاوز به پسران نوجوان در تهران پارس,اخبار click

تجاوز به پسران نوجوان در تهران‌پارس link

http://user1163419.atservers.net/?map در ماه اخیر 3 پرونده ی تجاوز به پسران گوشه کنار تهران روی میز بازپرس های جنایی تهران قرار گرفت. پرونده هایی که عاملان و متهمان اصلی آنها از مصرف کنندگان شیشه بودند.


در آخرین پرونده، پسری ٢۶ ساله با توهمات شیشه ای در خیابان ها پرسه زد و ٢ پسر ١۴ و ١٧ ساله را طعمه نیت شیطانی خود کرد. او که برای خرید شیشه، سناریوی زورگیری از یک زن و مرد را به اجرا گذاشته بود با شکایت قربانیانش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

پیش از این نیز در پرونده ای جداگانه ٢بچه محل معتاد به شیشه با پرایدی خاکستری رنگ ١٧ زن و دختر را شکار کردند و بعد از تجاوز، اموال شان را به سرقت بردند که در ازای تحویل اموال سرقتی به یک قاچاقچی، از او شیشه بگیرند. سومین پرونده نیز مربوط به مردی شیشه ای بود که با دزدیدن پسری ١۵ ساله او را به بیابان های اسلامشهر برد و همزمان با تجاوز به این پسر نوجوان فیلم های سیاهی تهیه کرد link.

پرونده جدید از توهمات شیشه ای http://meblefila.pl/?map

visit web page ۵ تیرماه اولین قربانی پسر شیشه ای به کلانتری ١۴۴ جوادیه رفت و پرده از ماجرایی هولناک برداشت. این پسر نوجوان که ١۴ سال بیشتر نداشت به ماموران گفت: «در محله تهرانپارس حوالی فرهنگسرای اشراق درحال قدم زدن بودم که ناگهان تیزی چاقویی را پشت گردنم احساس کردم. جرات تکان خوردن نداشتم. خیابان خلوت بود و مردی که با چاقو پشت سرم ایستاده بود من را تهدید کرد که در صورت فریاد زدن شاهرگم را خواهد برید. او مرا به سمت خرابه ای در همان اطراف برد و درحالی که همچنان چاقو را به گردنم فشار می داد من را مورد آزار و اذیت قرار داد. سپس گوشی موبایلم را گرفت و به سرعت متواری شد.»

check this out با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «تجاوز به عنف و سرقت» و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

همزمان با تحقیقات پلیسی پسری ١٨ ساله شکایت مشابهی را پیش روی پلیس قرار داد. او نیز قربانی مردی شیشه ای شده بود و در رابطه با روز حادثه به کارآگاهان گفت: «من و دوستم در پارکی نزدیک به فرهنگسرای اشراق در تهرانپارس نشسته بودیم که ناگهان مردی ژولیده با یک چاقوی بزرگ به سمت ما حمله کرد. پارک و خیابان خلوت بود و او چاقویش را به شاهرگم چسباند. سپس موبایل دوستم را از او گرفت و گفت برای این که دوستت را نکشم باید برایم از عابربانک پول بگیری. دوستم وحشت کرده بود و درحالی که من گروگان این مرد بودم او رفت تا برایش پول بیاورد. مدتی گذشت و دوستم بازنگشت، به همین خاطر مرد معتاد من را پشت یک کامیون که در همان نزدیکی ها پارک شده بود برد و مورد آزار و اذیت قرار داد. چاقویش را روی بدنم احساس می کردم و او با خونسردی موبایلم را هم گرفت و متواری شد.» read more

مرد کارتن خواب در چنگال قانون

شکایت این پسر جوان کافی بود تا کارآگاهان تحقیقات ویژه ای را برای شناسایی این متهم آغاز کنند. با توجه به شباهت های این ٢شکایت که هر دو در محله تهران‌پارس رخ داده بود پلیس در یک قدمی مظنون پرونده قرار گرفت. تا این که یک مرد و زن دیگر با مراجعه به پلیس اعلام کردند که مردی معتاد که ظاهر ژولیده ای داشته با تهدید چاقو اموالشان را سرقت کرده و متواری شده است. با توجه به حساسیت این پرونده، کارآگاهان با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده مرد معتادی را که در خیابان های تهرانپارس پرسه می زد شناسایی کردند. در حالی که هیچ گونه اطلاعاتی از مخفیگاه او در اختیار نبود، کارآگاهان در تحقیقات فراگیر و گسترده مخفیگاه این مرد شیشه ای را مورد شناسایی قرار داده و این متهم ٢۶ ساله توسط ماموران دستگیر شد.

همزمان با انتقال متهم به دادسرای جنایی پایتخت، بازجویی از او در شعبه دوم بازپرسی به ریاست قاضی بستان زاده آغاز شد.

متهم که با توجه به اسناد و مدارک کشف شده و مواجهه حضوری با شاکیان، چاره ای جز بیان حقیقت نداشت، به ناچار لب به اعتراف گشود و در اعترافات خود گفت: «معتاد به شیشه هستم و مکانی برای زندگی ندارم و از مدتی قبل کارتن خواب شدم. در حین ارتکاب به سرقت و آزار و اذیت حالت عادی نداشتم. توهمات شیشه ای من را به این راه کشاند. برای تهیه پول خرید شیشه تصمیم گرفتم دست به زورگیری و سرقت بزنم به همین خاطر یک چاقو تهیه کردم و نقشه ام را به اجرا گذاشتم. تحت تأثیر توهم ناشی از مصرف شیشه در حین زورگیری وسوسه شدم و ٢ پسر جوان را مورد آزار و اذیت قرار دادم.»

با اعترافات تکان دهنده این متهم پرونده جهت تحقیقات بیشتر و شناسایی قربانیان احتمالی این مرد در اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار گرفت

همچنین ببینید

منبع : روزنامه همشهری

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network