منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز به دختر دانشجو در پارک چیتگر

تجاوز به دختر دانشجو در پارک چیتگر

تجاوز به دختر دانشجو در پارک چیتگر,اخبار

تجاوز به دختر دانشجو در پارک چیتگر

پرونده تجاوز به عنف به دختر دانشجو در پارک چیتگر تهران توسط دو مرد در دادسرای جنایی تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

تجاوز به دختر دانشجو در پارک چیتگر

راننده آمبولانس و دوستش نقشه شیطانی را به اجرا گذاشتند. این ٢ مرد که متهم به آزار و  اذیت دختری دانشجو در پارک چیتگر هستند، صبح روز سه شنبه در مقابل قاضی «سعید احمد بیگی» بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران اعترافات عجیبی داشتند.

دختر دانشجو و نامزدش وقتی برای تفریح به پارک چیتگر رفتند، هرگز تصور نمی کردند سرنوشتی شوم در کمین شان است.

٢٩ بهمن ماه سال گذشته بود، عقربه ها ساعت ٣٠:  ٠٩  شب را نشان می داد که دختر و پسری در انتهای پارک چیتگر درحال قدم زدن بودند. غافل از این که ٢ مرد ناشناس از لابه لای درختان پارک آنها را تحت نظر گرفته، به راه رفتن شان ادامه می دادند.

چند دقیقه بعد پسر جوان برای رفتن به سرویس بهداشتی نامزدش را تنها گذاشت و این فرصت، آغازی برای اجرای سناریوی هولناک ٢ مرد ناشناس بود. دختر جوان درحالی که پشت درخت های پارک چیتگر در انتظار نامزدش ایستاده بود سایه مرد میانسالی را که به سمتش نزدیک می شد، احساس کرد.

تجاوز به دختر دانشجو در پارک چیتگر

مرد مرموز از دخترک پرسید: « این جا چه می کنی؟» دختر وحشت زده درحالی که در تاریکی پارک جنگلی چشم به راه بازگشت نامزدش بود، گفت: «برای ورزش با نامزدم به این جا آمده ام.»

مرد ناشناس درحالی که خودش را مامور نیروی انتظامی معرفی می کرد از دخترک خواست برای روشن شدن این موضوع باید با او همراه شود. همزمان با این ماجرا، نفر دوم این سناریو از پیش طراحی شده، از راه رسید.

همدست مرد میانسال در تاریکی جنگل چیتگر از طریق علامت هایی که دوستش با نور موبایل به او نشان می داد بلافاصله به آنها پیوست. دختر جوان درحالی که ترسیده بود به ناچار با آنها همراه شد، اما هرگز تصور نمی کرد به جای حرکت به سمت در ورودی پارک، او را به عمق جنگل چیتگر ببرند. چند دقیقه بعد ورق برگشت و ٢ مرد ناشناس با بیهوش کردن دخترک، نیت شوم شان را اجرایی کردند.

دختر دانشجو وقتی به هوش آمد تنها تصویری سیاه مقابل چشمانش بود و بلافاصله با مراجعه به پلیس آگاهی درخواست کرد تا این ٢ مرد مرموز دستگیر شوند. در تحقیقات اولیه کارآگاهان هیچ ردپایی از مردان ناشناس بر جا نمانده بود. تا این که در بررسی های بیشتر مشخص شد شب حادثه گوشی تلفن دخترک توسط این ٢ مرد به سرقت رفته است. با دستور بازپرس احمد بیگی تحقیقات برای دستگیری متهمان آغاز شد تا این که مردی ۴٢ ساله به همراه پسری ٣٢ ساله دستگیر شدند.

متهمان در مقابل قاضی پرونده، ادعای تعرض را رد کردند و گفتند: « آن شب یک دختر و پسر را در پارک چیتگر دیدیم که درحال قدم زدن بودند. ناگهان فکری شیطانی به ذهن مان رسید. وقتی پسر جوان، دختر را تنها گذاشت از فرصت استفاده کردیم و با معرفی خودمان به عنوان مامور، او را به محل خلوتی بردیم.»

تجاوز به دختر دانشجو در پارک چیتگر

متهم ردیف اول این پرونده گفت: «من راننده آمبولانس هستم و آن شب قرار بود با مترو به کرج برویم، هرگز قصد چنین کاری را نداشتم اما وقتی به پارک چیتگر رسیدیم این فکر شیطانی به ذهنم رسید، اما وقتی دخترک را به منطقه ای خلوت در پارک چیتگر بردیم، ابتدا دستم را روی بینی و دهانش قرار دادم تا بیهوش شود. اما همان لحظه ترسیدیم و پشیمان شدیم، فقط گوشی تلفن همراهش را برداشتیم و متواری شدیم. با دستور قاضی «احمد بیگی» تحقیقات برای روشن شدن زوایای مبهم پرونده و ادعای ٢ مرد متهم ادامه دارد.

همچنین ببینید

منبع : روزنامه شهروند

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network