بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز تمام اعضای خانواده به دختر 14 ساله‌شان

تجاوز تمام اعضای خانواده به دختر 14 ساله‌شان

تجاوز تمام اعضای خانواده به دختر 14 ساله‌شان,اخبار تجاوز

تجاوز تمام اعضای خانواده به دختر 14 ساله‌شان

چهار عضو یک خانواده اهل تگزاس و ساکن دالاس به جرم تجاوز به دختر 14 ساله شان دستگیر شدند.


چهار عضو جنایت کار یک خانواده اهل ” تگزاس ” ساکن ” دالاس ” با تجاوز به دختر 14ساله شان و سپس باردارشدن قربانی مبادرت به ضرب و شتم او بهمنظورسقطجنین او کردند.

بر اساس گزارش پلیس: آنها پس از رسیدن به محل جنایت که خانه ی آنها واقع در ” دالاس” بود، جنایتکاران در حال سوزاندن جسد نوزاد مرده، در کوره ی زغال بودند.

تجاوز تمام اعضای خانواده به دختر 14 ساله‌شان,اخبار تجاوز

پلیس در ادامه گفت: آقایان ” لونل ام سی دونالد ” 27 ساله ” کدریک لی چونز ” 27 ساله ”  یسیلا ام سی دونالد ” 25 ساله و خانم ” شارون لی جونز ” 45 ساله در این جنایت دست داشتند و توسط پلیس بازداشت شدند.

قربانی در گزارش خود به پلیس گفت: آگوست 2012 مورد تعرض و اذیت و آزار اعضای خانواده اش قرار گرفت اما به دلیل شرمساری از گزارش آن به پلیس اجتناب کرد.

قربانی افزود: در ژانویه 2013 فهمیدم که باردارم و آنها مرا مجبور به خوردن قرص هایی کردند تا جنین سقط شود اما وقتی قرص ها عمل نکرد آنها شروع به اذیت و آزار من کردند و مرا مورد ضرب و شتم قرار می دادند به طوری که آخرین بار حمله وحشیانه آنها به مدت 6 ساعت به طول انجامید و باعث شد براثر لگدهای آنها با خونریزی شدید نوزاد مرده را به دنیا بیاوریم و سپس آنها تصمیم به سوزاندن آن در کوره زغال کردند.

پلیس این جنایت کاران بی رحم را تا رسیدن روز محاکمه در دادگاه، به زندان برد.

همچنین ببینید

منبع : باشگاه خبرنگارانلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن