منوی سایت
مروری بر گذشته

بهترین روش ها برای پاک کردن چسب قطره ای

برای پاک کردن چسب قطره ای روش های مختلفی وجود دارد، پاک کردن چسب قطره ای  به محل لکه چسب بستگی دارد و اولین کار برای پاک کردن آن شناسایی جنس نقطه آلوده است، که در این مقاله  قصد داریم به معرفی آنها بپردازیم. 

پاک کردن لکه چسب قطره ای از روی پارچه

برای پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس و پارچه می توانید از دو راه استفاده کنید، اولین راهکار استفاده از بخار است، برای این کار می توانید ار اتو بخار استفاده نمایید، برای این کار پارچه ای را روی جای لکه قرار داده و به محل لکه بخار دهید تا چسب با حرارت باز شده و به پارچه ای که روی آن گذاشته اید بچسبد و از بین رود، روش دوم استفاده از سرکه است که برای انجام آن می توانید پارچه ای را به سرکه آغشته کرده و روی چسب بکشید، تا چسب قطره ای نرم شده، و از پارچه و لباس جدا گردد please click for source.

پاک کردن لکه چسب قطره ای از روی اجسام مختلف

just click for source بهترین روش برای پاک کردن چسب قطره ای از روی اجسام استفاده از استون است که به کمک آن می توان انواع مختلف لکه های باقی مانده از چسب را از بین برد، همچنین سرکه یکی دیگر از حلال های موثر و کاربردی در پاک کردن چسب به شمار می آید که با استفاده از پارچه آغشته به سرکه خیلی راحت می توانید چسب های خشک شده روی اجسام را نرم و پاک کنید.

پاک کردن چسب قطره ای از روی ناخن

http://avidainc.com/map معمولا برای همه خانم ها ممکن است پیش آمده باشد که برای چسباندن ناخن مصنوعی از چسب قطره ای استفاده کرده باشند. در این مورد بهترین راه حل برای جدا کرذن چسب از ناخن، قرار دادن انگشتان در ظرف آب گرم و استون است که بعد از چند دقیقه باعث می شود چسب نرم شود و از ناخن ها جدا گردد.

پاک کردن چسب قطره ای از روی پوست دست

برای پاک کردن چسب قطره ای از روی پوست دست بهتر است دستتان را ابتدا با آب گرم شسته و مالش دهید، سپس دست ها را به مقداری سرکه آغشته نموده و همچنان مالش دهید، و در مرحله  آخر پوست دستتان را با آب و صابون به خوبی بشویید، سپس چسب قطره ای از پوست جدا شده و کاملا از بین می رود http://basunstudien.se/map.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

more info نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

http://addictionstudiesinstitute.com/map
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network