منوی سایت
مروری بر گذشته

بهترین روش ها برای ماندگاری آرایش صورت

معمولا برای همه خانم ها این سوال پیش آمده که چرا پس از ساعتی آرایش کم کم کمرنگ و محو می شود و چگونه باید آرایش خود را حفظ کنند بدون این که بارها آن را ترمیم کنند.

اولین کار قبل از آرایش شستن پوست است، برای این کار باید قبل از آرایش پوست را شسته و آلودگی های روی صورت و داخل منافذ پوستی را از بین ببرید، این کار سبب می شود تا آرایش شما مدت زمان بیشتری روی صورتتان باقی بماند.

اگر می خواهید آرایشتان ساعتها روی صورت باقی مانده و خراب نشود باید آرایش خود را با یک پرایمر یا فیکساتور مات آغاز کنید، این کار باعث می شود که آرایش به مدت طولانی تری بر روی پوست باقی بماند.

سعی کنید ازکرم پودرهای مرطوب استفاده نکنید، چون ماندگاری زیادی ندارند،  زمانی که به ماندگاری طولانی تر نیاز دارید از نوع پودری یا ضد آب استفاده کنید، برای استفاده از کرم پودر ابتدا  مقداری از کرم پودر را در مرکز صورت زده سپس آن را آرامی به اطراف بزنید.

با استفاده از ریمل ضد آب از ریخته شدن ریمل جلوگیری کنید، این کار سبب ماندگاری بیشتر آن می شود، توجه داشته باشید که ریمل اگر دو بار بر روی مژه ها زده شده باشد ماندگاری آن بسیار طولانی تر خواهد شد.

اگر می خواهید زمان طولانی تری آرایش روی گونه هایتان زیبا باقی بماند از رژ گونه های پودری استفاده کنید.

اگر از برق لب استفاده می کنید، آن را در وسط لب بالایی و پایینی خود بزنید، استفاده از خط لب مات نیز تا حدی رنگ رژ لب را بر روی لب حفظ می کند.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network