منوی سایت
مروری بر گذشته

بهترین راه کارها برای داشتن آرامش در اتاق خواب

اتاق خواب باید محیطی سرشار از آرامش و سکوت باشد پس باید همیشه تلاش کنیم فضای اتاق خواب را با کتاب، لباس و لوازم آرایشی به هم ریخته و خسته کننده نکنیم.

روانشناسان می گویند بهترین کاری که باید انجام دهیم برای داشتن خواب و استراحتی لذت بخش در اتاق خواب این است که هرگز لوازم غیر ضروری را وارد اتاق  خوابمان نکنیم.

از  صفحه نمایش در اتاق خواب استفاده نکنید

باید توجه داشته باشید  هر گونه صفحه نمایشی را از اتاق خوابتان دور کنید.چون این صفحات نور آبی و میدان های الکتریکی و مغناطیسی از خود منتشر می کنند.به جای آن می توانید در اتاق خوابتان از یک سیستم صوتی برای گوش دادن به یک آهنگ آرام بخش استفاده کنید ،سعی کنید موبایل و تبلت خود را حداقل یک ساعت قبل از خواب خاموش کنید.

 

وسایل مربوط به کارتان را در اتاق خواب نگهداری نکنید

برای داشتن  یک محیط امن که در آن با آرمش و راحت استراحت کنید هر چیزی که به کارتان مربوط می شود را در اتاق دیگری بگذارید .هرگز کامپیوتر و دفاتر کاری خود را در اتاق خوابتان نگهداری نکنید چون در اتاق خواب فقط نیاز به آرامش دارید.

 

زیر تخت وسایل نگذارید

پر کردن زیر تخت با جعبه ها و وسایل اصلا حس خوبی به شما نمی دهد، سعی کنید تختی خریداری کنید که جایی برای قرار دادن وسایل زیر آن نداشته باشد یا اگر در خانه فضای کمی دارید سعی کنید لوازمی مانند لباس های فصلی را زیر تخت قرار دهید.

 

کتاب دورتان انباشته نکنید

به جز چند تا از کتابهایی که مشغول خواندنشان هستید انباشته کردن کتاب ها در اطراف تختتان انرژی منفی به شما می دهد و آرامشتان را در اتاق خواب از شما می گیرد.

لباسهایتان را دور تخت نچینید

انباشته کردن لباس ها دور و بر تخت آرامش شما را بهم می زند اگر می خواهید شب راحت بخوابید و صبح با آرامش بیشتری بیدار شوید لباس ها را دور و بر تخت یا روی صندلی قرار ندهید.

 

لوازم آرایش غیر ضروری را در کشو قرار دهید

لوازم آرایشی را که هرروز  مصرف می کنید را دم دست قرار دهید، و لوازم آرایش یا وسایل  دیگری را که چند ماه یک بار استفاده می کنید را درون کشوها قرار دهید.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network