بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

برجام ملت را به خاک سیاه می نشاند!

برجام ملت را به خاک سیاه می نشاند!

برجام ملت را به خاک سیاه می نشاند!,اخبار برجام

جهانی‌ها -> اخبار

همین چند سال پیش اگر اسم جناب مصدق را می‌آوردی برچسب‌ها از هر سو چون پیکان به سویت پرتاب می‌شد؛ گویی که المپیک تیراندازی است اما حالا زمانه عوض شده.

برجام، مصدق را سرنگون کرد!

پیمان مقدم: عموجان دلواپس ما معتقدند که دولت تدبیر و امید اصلاً عمرش به انتخابات نمی‌رسد و سقوط می‌کند! چرا عموجان؟ «هر کسی با امریکا فالوده بخورد آخر و عاقبتش سقوط است. وقتی برای قدم زدن با کری هول برتان می‌دارد و به روی اوباما لبخند می‌زنید، باید هم سرنگون شوید! آقای مصدق هم به غربی‌ها اعتماد کرد و نتیجه‌اش را دید.» خب منت خدای را عز و جل. همین چند سال پیش اگر اسم جناب مصدق را می‌آوردی برچسب‌ها از هر سو چون پیکان به سویت پرتاب می‌شد؛ گویی که المپیک تیراندازی است اما حالا زمانه عوض شده. لابد در جریان هستید که از وقتی مذاکرات هسته‌ای در دوران دولت اعتدال کلید خورد، مرحوم دکتر مصدق هم از فهرست سیاه دلواپسان خارج شدند و به ادبیات سیاسی کشور راه یافتند. «همین امثال شما قلم به مزدهای کوته فکر بودید که در سال 32 عمله کودتای ننگین 28 مرداد شدید و پای امریکایی‌ها را به این مملکت باز کردید. اگر شماها نبودید شاید مصدق هم گول برجام را نمی‌خورد و شرایط جور دیگری رقم می‌خورد.» خب حالا دردتان را متوجه شدیم. تمام این بحرطویل را چیدید که به اینجا برسید. بله خب اساساً فراموش کرده بودیم که برجام در طول تاریخ همین‌طور دارد به عقب می‌رود و رد پایش در مصائب این ملت آشکار می‌شود.

خدا خیرتان بدهد عموجان 60 سال پیش برجام کجا بود؟ «برجام روحی است که در اعصار مختلف در کالبد توافق‌ها دمیده می‌شود و ملت را به خاک سیاه می‌نشاند. همان‌طور که دولت قانونی مصدق را به ورطه سقوط و تباهی کشاند و امریکایی‌ها را خوشحال کرد. برجام بود که شعبان بی‌مخ و رمضون یخی دم در آوردند. فلذا ما هم با برجام بدبخت و بیچاره می‌شویم. اصلاً برجام اعضای بدن ما را از کار می‌اندازد و ما را دچار پوکی استخوان و سندروم داون خواهد کرد. برجام از سرطان هم بدتر است. شما آخرش با این برجام همه ما را دچار کچلی مزمن خواهید کرد!» خیلی خب، باشد، کمی نفس بکشید تا شش‌های‌تان حال بیاید. حالا هنوز به آن مراحل وخیم مد نظر شما و دوستان دلواپس نرسیده‌ایم. هنوز تورم در حال نزول است و قیمت بسیاری از اجناس سقوط کرده و دارو و درمان شکر خدا رونقی گرفته. الحمدلله که فروش نفت کشور رو به تزاید است و دیگر لازم نیست که چون هزار سال پیش مبادله کالا به کالا انجام دهیم… عموجان گوش نحیف‌مان را پیچی داده و فریاد زدند: «ببین باز به روت خندیدیم دور برداشتی؛ اینجا از این خبرا نیست. برجام می‌خواهی از این خانه بفرما بیرون!»

برجام ملت را به خاک سیاه می نشاند!

منبع : روزنامه ایران / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن