بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

برادران داعشی مادر خود را سر بریدن + عکس

برادران داعشی مادر خود را سر بریدن + عکس

برادران داعشی مادر خود را سر بریدن + عکس,

جهانی‌ها -> اخبار داعش

دو برادر دو قلوی سعودی داعشی ،در یک اقدام وحشیانه سر مادرشان را از تن جدا کردند و پدر و برادر کوچک خود را هم با ضربات چاقو به شدت زخمی کردند.

دوقلوهای سعودی داعشی مادر خود را سر بریدند

صبح روز جمعه در محله «الحمراء» در جنوب شهر ریاض، شاهد حادثه ای خونین از سوی دوبرادر سعودی داعشی بودیم . دو برادری که با چاقو به مادرشان حمله ور شده و سر او را بریده و پس از آن پدر و برادر کوچکشان را نیز به شدت زخمی کرده بودند. این دو برادر سعودی داعشی پس از این جنایت، به هنگام فرار یک راننده فیلیپینی را نیز با ضربات چاقو زخمی کردند. شرح کامل ماجرا از این قرار است .

 

برادران داعشی مادر خود را سر بریدن + عکس,

دوقلوهای سعودی داعشی سر مادر خود را بریدند

دو برادر سعودی داعشی مادر خود را سربریدند و پیش از آنکه موفق شوند سر پدر و برادر کوچکتر خود را ببرند توسط نیروهای امنیتی عربستان بازداشت شدند.یکی از همسایگان با شنیدن صدای فریاد شدید از منزل دوقلوها، خود را به آن جا می رساند و با پدر و برادر قاتلان ور به رو می شود که غرق در خون هستند. او پدر 70 ساله و برادر 18 ساله را به نزدیک ترین بیمارستان منتقل می کند.

جنایت قتل مادر زمانی مشخص می شود که برادر بزرگ تر وارد منزل شد و جسد مادر 60 ساله اش در در کمد یافت.

خواهر کوچک برادران دوقلو با مخفی شدن در یکی از اتاق ها، توانسته بود از جان خود محافظت کند.

منابع بیمارستانی حال پدر و پسر مجروحش را مساعد اعلام کرده وگفته اند که اکثر ضربه هایی که به پدر اصابت کرد، دستان او را مجروح کرده است؛ زیرا او سعی می کرده است که از اصابت ضربات چاقو به سینه و شکمش جلوگیری کند. او همچنان در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

به نقل از روزنامه سعودی الریاض، در ساعت های اولیه بامداد روز جمعه جنایت تروریستی وحشتناکی در شهرک الحمراء واقع در ریاض پایتخت سعودی روی داد.

این دو برادر سعودی داعشی که گفته شده است دوقلو هستند، پس از زدن چند ضربه چاقو به مادر خود، سر او را بریده اند.

بردار کوچک این دو داعشی هم بشدت زخمی و برای درمان در بیمارستان بستری شده است.

الریاض به نقل از فعالان توئیتری نوشت:این جنایت با انگیزه های تروریستی انجام شده و بعید نیست این دو برادر با گروه تروریستی داعش ارتباط داشته باشند.

همچنین ببینید

منبع : تابناک / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن