منوی سایت
مروری بر گذشته

بازداشت قاتل راننده زن سرویس مدرسه

بازداشت قاتل راننده زن سرویس مدرسه

بازداشت قاتل راننده زن سرویس مدرسه,اخبار

بازداشت قاتل راننده زن سرویس مدرسه

مرد جوان پس از قتل زن راننده سرویس مدرسه در گرگان، طلاهای او را سرقت کرد تا مسیر تحقیقات را تغییر دهد. اما این کارها سرانجامی جز به دام افتادن قاتل بی رحم نداشت.


ظهر بیست و پنجم فروردین امسال زن جوانی که راننده سرویس مدرسه بود در گرگان پس از خروج از خانه به طرز مرموزی ناپدید شد.

در ادامه شوهر این زن با مراجعه به پلیس گفت: همسرم راننده سرویس مدرسه بود. ساعت 18 برای آخرین بار با او حرف زدم که گفت تا یک ساعت دیگر به خانه باز می گردد، اما پس از آن تلفن همراهش خاموش شد و دیگر به خانه بازنگشت.

همزمان با شروع تحقیقات دو روز بعد مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از کشف جسد زن جوانی در یکی از جاده های حاشیه ای گرگان خبر داد. ماموران پس از حضور در محل دریافتند، زن جوان بر اثر ضربه های متعدد چاقو به قتل رسیده و هیچ گونه مدارک هویتی همراه ندارد.

کارآگاهان جنایی برای پی بردن به هویت مقتول پرونده های افراد گمشده را بررسی کرده و متوجه شدند جسد متعلق به راننده سرویس مدرسه است. با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. کارآگاهان در ادامه تحقیقات متوجه شدند خودروی پراید و طلاهای مقتول نیز سرقت شده است.

بنابراین این فرضیه که زن جوان قربانی سرقتی مرگبار شده، قوت گرفت. تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان برای رازگشایی ازاین جنایت و دستگیری قاتل یا قاتلان ادامه داشت تا این که یک روز بعد از کشف جسد، خودروی مقتول بدون سرنشین در یکی از محله های شهر پیدا شد. از سوی دیگر کارآگاهان به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد، زن جوان قرار بود به ملاقات یک مغازه دار برود. با کشف این سرنخ، این مرد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که هفته گذشته وی از سوی پلیس شناسایی و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد.

این مرد در اظهاراتش به پلیس گفت: مقتول مشتری مغازه ام بود. او پیش از این از من کالایی خرید و در قبال آن یک فقره چک داد. او با من تماس گرفت و خبر داد که به مغازه ام می آید و پول را می پردازد تا من چک امانتی را به وی تحویل دهم که دیگر از او خبری نشد تا این که متوجه قتل او شدم.

با ثبت اظهارات این مرد، ماموران به تحقیق دراین رابطه پرداختند که مشخص شد گفته های وی صحت دارد و او در مرگ زن جوان نقشی ندارد. در ادامه تحقیقات ، پلیس روی صاحب چک در اختیار مقتول، متمرکز شد.

این مظنون تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که روز جمعه در یکی از محله های شهر گرگان دستگیر شد.

او با انتقال به پلیس آگاهی به قتل زن جوان اعتراف کرد و گفت: مدتی پیش با مقتول آشنا شدم. برای خرید نیاز به چک داشت که من چک درخواستی را به او دادم. روز حادثه به مقابل آپارتمانم آمد تا همراه هم برای گرفتن چک نزد مرد مغازه داری برویم. او در راه پله تعادلش را از دست داد و به پایین سقوط کرد. زن جوان قدرت حرکت نداشت. خیلی ترسیده بودم، بنابراین چاقویی را از خانه برداشتم و ضربه ای به وی زدم که باعث مرگش شد. بعد جسدش را داخل گونی گذاشته و در حاشیه شهر رها کردم. برای این که ردی از خود بر جای نگذارم، طلاهای مقتول را سرقت کردم تا با صحنه سازی انگیزه را سرقت نشان دهم. طلاهای سرقتی را هم در باغچه خانه ام دفن کردم.ماموران با ثبت اظهارات این مرد به خانه او اعزام شده و در بازرسی از باغچه، طلاهای مقتول را کشف کردند.

همچنین ببینید

منبع : جام جم

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network