بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

بازداشت حامیان داعش در ایران

بازداشت حامیان داعش در ایران

بازداشت حامیان داعش در ایران,اخبار داعش

بازداشت حامیان داعش در ایران

از آنجایی که در یک نظارت دقیق توسط پلیس فتای ایران صفحات گروهک تروریستی داعش رصد می شود افرادی که حامی تفکر داعش در ایران بودند شناسایی و دستگیر شدند.

بازداشت حامیان داعش در ایران

دستگیری 53 حامی تفکر داعش در ایران توسط پلیس فتا

رئیس پلیس فتا کشور با بیان اینکه پلیس صفحات پروفایل های گروه های تروریستی از جمله داعش و… را رصد می کند، اظهار کرد: در هشت ماهه امسال 32 سایت که اقدام به حمایت از گروه های تروریستی و داعش کرده بودند، شناسایی و حذف شدند.
سردار سید کمال هادیانفر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: علاوه بر 175 صفحه منتسب به داعش که از سوی تلگرام حذف شد، پلیس فتا نیز تعدادی از سایت ها و پروفایل های منتسب به گروه های تروریستی و داعش را در کشور شناسایی کرده است.
این مقام ارشد ناجا گفت: در یک سال و هشت ماهه گذشته، پلیس فتا 285 سایت و پروفایل حامی داعش و گروه های تروریستی را شناسایی کرده از این تعداد 108 سایت در خارج از کشور بوده و از طریق اینترپل با آن برخورد شده است.
رییس پلیس فتای ناجا افزود: 34 صفحه پروفایل غیرفعال بودند.
رئیس پلیس فتا کشور اضافه کرد: 53 تن نیز از حامیان تفکر داعش که در داخل کشور اقدام به حمایت از این گروه در فضای مجازی کرده بودند، در داخل کشور دستگیر شدند که این افراد به محاکم قضایی معرفی شده و برخی از آنان از روی غفلت یا ناآگاهی اقدام به این کار کرده بودند، با تعهد آزاد شده اما کسانی که در جرم خود اقرار داشتند، دستگیر شدند.

همچنین ببینید

منبع : ایسنالینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن