بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

ایرانی ها و روس ها را در سوریه بکشید

ایرانی ها و روس ها را در سوریه بکشید

ایرانی ها و روس ها را در سوریه بکشید,اخبار

جهانی‌ها -> اخبار

یکی از مقامات سابق سازمان سیا آمریکا در ادامه صحبت هایش در مورد صلاحیت کلینتون برای ریاست جمهوری این کشور گفت که باید ایرانی ها و روس ها را در سوریه بکشیم.

مقام سابق سیا آمریکا کمر به قتل ایرانی ها و روس ها بسته!

در حالی که معاون رئیس پیشین سیا بر این باور است که هیلاری کلینتون انتخاب امن تری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به شمار می رود ولی رئیس سابق سیا نیز پیشنهادات و طرح های خطرناکی دارد.
 
مایکل مورل معاون رئیس پیشین سیا هفته گذشته با انتشار مطلبی در روزنامه نیویورک تایمز رسما حمایت خود را از هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد و رقیب وی یعنی دونالد ترامپ را یک تهدید برای امنیت ملی این کشور ارزیابی کرد.
 
وی در این باره نوشت:بر خلاف خانم کلینتون، آقای ترامپ هیچ تجربه ای در زمینه امنیت ملی ندارد. حتی مهمتر از آن، ترامپ یک فرمانده خطرناک و ضعیف خواهد بود.
 
البته سابقه سیاست خارجی کلینتون نیز نشان می دهد که اقدامات افراطی وی می تواند یک تهدید بزرگ برای امنیت ملی آمریکا باشد.
 
مورل در مصاحبه اخیر خود با شبکه پی بی اس تاکید کرد که من دیدگاه های خاص خودم را درباره سیاست خارجی دارم که می تواند دلایل حمایتم از کلینتون را نشان دهد.
 
وی افزود:چیزی که آنها برای حمایت از روس ها و ایرانی ها نیاز دارند، پرداخت یک هزینه پایین است. زمانی که ما در عراق بودیم، ایرانی ها در حال دادن تسلیحات نظامی به شبه نظامیان شیعه بودند، کسانی که سربازان آمریکایی را می کشتند، درست است؟
 
مورل گفت:ایرانی ها موجب شدند تا ما هزینه ای را بپردازیم. ما نیز باید کاری کنیم تا ایرانی ها هزینه حضور در سوریه را بپردازند. ما باید کاری کنیم تا روس ها نیز در سوریه هزینه بپردازند.
 
این هزینه ظاهرا “قتل و کشتار” خواهد بود، ولی شما در این باره چیزی به جهانیان نمی گویید، شما درباره این مساله در پنتاگون چیزی نمی گویید ولی تهران و مسکو این مساله را به خوبی می دانند.
 
مورل همچنین خواستار بمباران ساختمان های دولتی سوریه و همینطور گارد ریاست جمهوری سوریه شده است تا از این طریق رهبر سوریه دچار ترس و واهمه شود.

ایرانی ها و روس ها را در سوریه بکشید

همچنین ببینید

منبع : فرارو / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن