بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

انتخاب مانتو و پوشش مناسب برای سفره عقد و محضر

انتخاب مانتو و پوشش مناسب برای سفره عقد و محضر

انتخاب مانتو و پوشش مناسب برای سفره عقد و محضر 

اگر شما هم این روزها همچون دیگر نوعروسان جوان از این فروشگاه به آن فروشگاه…به دنبال یافتن مانتوی شیک و زیبا و یا پیدا کردن بهترین مزون ها جهت تهیه پوشش متناسب با فضای محضر هستید، بهتر است قبل از هر اقدامی ادامه این متن را مطالعه کنید.

در ابتدا این مطلب را خاطر نشان میکنیم که تهیه یک ست لباس هم رنگ معمولاً کار دشواریست بنابراین حساسیت خود را در این مورد کمتر کنید! همینطور از هزینه کردن زیاد در این مورد نیز پرهیز کنید چون مصرف این مانتوها محدود و گاهاً تنها منحصر به همان روز عقد میباشد.

 

انتخاب رنگ و مدل مانتوی عقد کاملاً سلیقه ایست !

بنا بر سنت زیبای ازدواج ، رنگ متناسب با مراسم عقد میتواند سفید که نشانه ی پاکی و خلوص است و یا نباتی، شیری، صورتی روشن وگلبهی روشن باشد و مدل بنا برنوع اندام و انتخاب پوشش فرد میتواند تعیین شود.سعی کنید از مدل هایی با قد بلند و گشاد پرهیز کنید؛ کت های بلند ساده بهترین انتخاب برای این مناسبت است. از نظر جنس پارچه، شاید بتوان گفت بنا بر آب و هوای گرم این فصل ؛ شانتون و پارچه های طرح دار ژاکارد و کرپ های سبک و لطیف این فصل،میتوانند بهترین گزینه برای مانتویی شیک و مجلسی در عین حال راحت باشد.پارچه های براق و لمه دار را از میان گزینه های انتخابی خود اکیداً حذف کنید چون نه مطابق با مد است و نه متناسب با سفره ی پرزرق عقد!

انتخاب مانتو و پوشش مناسب برای سفره عقد و محضر

عکس : سایت عروس

 

انتخاب مانتوی متناسب و برازنده برای بی نظیر ترین روز زندگیتان را کاملا جدی بگیرید !

لباسی که متناسب اندامتان و نشانگر شخصیت و تصویری از شما باشد که دلتان میخواهد ارائه دهید و در خاطر دیگران ماندگار شوید . بهترین کار برای داشتن مانتوییشایسته تازه عروس این است که نوع اندامتان را بشناسید و بعد آنرا بدوزید اما از آنجایی که پیدا کردن حاضری اینگونه مانتوهای خاصکار آسانی نیست، پیشنهاد ما طراحی و دوخت آن است و یا میتوانید مانتوی ساده سفید رنگی را تهیه کرده و بر روی آن خرج کارهای آماده بدوزید و این نکته را هرگز فراموش نکنید که شکوه سفره عقد ،مانتو و پوششی سنگین را می‌طلبد!

 

نوشته : نرمین .ز.

 لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن