بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

افشا راز ربوده شدن دختر 17 ساله

افشا راز ربوده شدن دختر 17 ساله

افشا راز ربوده شدن دختر 17 ساله

 

قاسم ٢٩ ساله است. او را به جرم ربودن یک دختر ١٧ساله به شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران آورده‌اند. این سومین باری است که او راهی دادسرا و آگاهی شده است.

بار اول ٩ سال پیش به علت درگیری خانوادگی و بار دوم به خاطر خرده سرقت‌هایی که همراه با یکی از دوستانش در محل خودشان انجام داد، حالا هم به اتهام ربودن یک دختر ١٧ ساله. قاسم ٧ سال است که به شیشه معتاد است و در ١۵ روزی که در بازداشت به سر می‌برد ترک کرده. این را خودش می‌گوید. همسر باردارش پشت درهای اتاق بازپرس نشسته تا ماجرای دستگیری او را بداند. خیال می‌کند شوهرش را به جرم درگیری گرفته‌اند، این را به بازپرس می‌گوید و اتاق را ترک می‌کند تا قاسم متهم پرونده آدم ربایی ماجرا را بگوید.

 

او در گفت‌وگو با «اعتماد» می‌گوید: «مدتی پیش با ثریا، زنی که در همسایگی‌مان زندگی می‌کند آشنا شدم. ثریا به تازگی از همسرش جدا شده بود و در حال رفت و آمد به دادگاه و کلانتری بود تا مهریه‌اش را بگیرد. آن روز ظهر من به همراه ثریا و خواهرش به کلانتری رفته بودیم. موقع برگشت سه نفری جلوی وانت نشسته بودیم و قرار شد به خانه ثریا برویم تا وسایلش را بگذاریم. ثریا وسایلش را برداشت و به خانه رفت.

 

بعد از چند دقیقه او برگشت و راه‌مان را ادامه دادیم. تا اینکه همان شب ثریا با من تماس گرفت و گفت که مبلغ ۵ میلیون تومان پول از من می‌خواهد. به او گفتم که من این پول را ندارم و او گفت که به خاطر ربودن و آزار و اذیت خواهرش از من شکایت می‌کند.» پس از اظهارات قاسم در شعبه هفتم دادسرای جنایی قاضی پرونده دستور ادامه تحقیقات درباره این پرونده را صادر کرد.
 

همچنین ببینید:لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن